Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 26 (546) Крадуть усе, що погано лежить

Цьоготижневі міліцейські зведення рясніють заявами про крадіжки. Цуплять із квартир, гаражів, автомобілів та службових кабінетів. Літо з його періодом відпусток - традиційна пора активізації злодіїв, тож залишається тільки вкотре попереджати ужгородців: будьте пильними і не полегшуйте роботу кримінального контингенту власною недбалістю.

Для переконливості наведемо свіжі приклади. У середу гаманця з 470 гривнями та всіх кредитних карток позбулася лікар-епідеміолог обласного Центру СНІДу. Помічник начальника Ужгородського МУ ГУМВС Катерина Кийович розповідає, що жінка ненадовго відлучилася зі службового кабінету, не замкнувши його, чим і скориставсь якийсь спритник. Інший ужгородець, 16-літній юнак, залишив велосипед біля магазину-ательє на вул. Загорській, а коли повернувся - не знайшов його.

А на вул. Огарєва з гаража 42-річного власника зникли 2 електрофлекси, електродриль та ручний дриль на загальну суму близько 1000 грн. За гарячими слідами працівники кримінальної міліції у справах дітей затримали двох неповнолітніх, котрі зізналися у скоєному. Не пощастило й магазину “Медсервіс”, котрий розташований на 2 поверсі над стоматполіклінікою на вул. Минайській. На вихідні заклад не працював, а у вівторок уранці персонал виявив зникнення стоматологічних матеріалів та інструментів: хтось відігнув решітку й “почаклував” над замком. Охоронної сигналізації магазин, звісно, не мав.

Не надто надійним місцем зберігання є й автомобілі. З одного протягом тижня потягли мобільний телефон “Самсунг”, а з іншого - телевізор “Панасонік”. В обох випадках - через розбите скло машин. Знов-таки пошкодивши скло, але вже балконних дверей, злодії проникли й у квартиру на вул. Грушевського. Причому розташована вона на 4 поверсі багатоповерхівки! Трапилося це вночі, коли господарів не було вдома, а повернувшись, вони виявили зникнення грошей та ювелірних виробів.

Отже, ще раз: будьте обережними, у разі виїзду підстраховуйте один одного із сусідами, а якщо знаєте, що є що втрачати, не поскупіться на сигналізацію та послуги ВДО.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS