Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (535) У ПАДІЮНі оспівали легенди року

Минулої п’ятниці АРТ клуб “Різні люди”, який уже встиг зарекомендувати себе на під час різноманітних акцій та фестивалів, організував черговий молодіжний захід — концерт “Рок легенди”. Присвятили його, як видно з назви, пам’яті відомих на пострадянському просторі бардам і музикантам.

Кавер-версії пісень Володимира Висоцького, Віктора Цоя та менш відомих широкому загалу Янки Дягілевої, Єгора Лєтова, Олександра Башлачова та інших можна було послухати у виконанні шостківського гурту “Моноліт”, київського барда Тараса, хустського дуету бардів “Трагедія & GunsBand” та ужгородських гуртів “The Sunrise”, “Random”, “The end” і “Ноктюрн”. Щодо останніх слід сказати, що це був їхній дебютний концертний виступ. До складу нещодавно стовреного “Ноктюрну” увійшли поети й прозаїки АРТ клубу “Різні люди”, тож із текстами пісень у цих молодих людей проблем точно не має.

Окрім суто музичної, концерт “Рок легенди” мав й іншу, доброчинну мету. Частину коштів, отриманих від продажу вхідних квитків, організатори передали благодійному фонду “Серце до серця”, який збирає кошти на закупівлю медичного обладнання, яке зможе допомогти дітям з вадами зору. Волонтери фонду збирали внески і безпосередньо під час концерту, встановивши в залі ПАДІЮНу скриньку для пожертв. Точну кількість зібраних коштів один з організаторів заходу Віталій Голуб назвати не зміг, оскільки скринька була запечатана, але наголосив на тому, що “Різні люди” зробили усе, що від них залежало, аби хоч якось допомогти хворим дітям. Зібратися молоді посприяли обласне управління молоді та спорту і депутат обласної ради Віктор Трикур, які зробили вдалу спробу об’єднати рок-концерт із благодійною акцією.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS