Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 7 (367) “Чотирнадцятих” автобусів побільшає

“Ужгород” уже неодноразово писав про результати проведення конкурсу на визначення маршрутних перевезень. Нагадаємо, що з 15 грудня минулого року кількість громадського транспорту та маршрутів у місті збільшилася.

Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”

Але незважаючи на нововведення, наші читачі не припиняють скаржитися на умови перевезення пасажирів, хоч, за словами Івана Машкаринця, начальника транспортного відділу, офіційних скарг на перевізників до міської ради не надходило. Виняток становлять кілька зауважень громадян стосовно грубого поводження шоферів. На жаль, в умовах термінового пошуку водіїв на нові маршрути, перевізникам довелося жертвувати жорстким відбором, тому скарги на неввічливе поводження шоферів нині — не рідкість.

Разом із тим маємо і хорошу новину: протягом лютого міськими службами заплановано встановити на кожній автобусній зупинці таблички з номерами маршрутів, котрі тут проходять, та інтервалами руху громадського транспорту. Інша річ — чи дотримуватимуться цих графіків самі перевізники. Як розповів нам голова ТОВ ”Дар” Михайло Гаджибеков, нині на одному з найзапитаніших міських маршрутів № 14 курсує 18 автобусів. Дотримання чіткого графіка буде для водіїв “Дару” справою нелегкою, адже транспортні засоби застаріли і часто ламаються. Зазвичай щодня на маршрут виїжджає 14—15 автобусів, які, за словами пана Гаджибекова, їздять з інтервалом у 3 хвилини в години пік та 6 хвилин у інший час (хоч наші читачі й запевняють нас у тому, що вранці маршрутні таксі та автобуси часто їздять з інтервалами у 20, а подекуди й 30 хвилин). У будь-якому разі незабаром і цей напрямок спробують розвантажити. ТОВ “Дар” уже закупило 5 нових автомобілів (місткістю меншою, ніж ПАЗики, але більшою за “Газелі”), тож ситуація на цьому маршруті повинна покращитися.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS