Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 6 (366) Ужгородську ТВК штормило б, якби не вчасна допомога, каже її голова Юрій Келемен

Засоби масової інформації, коментуючи стан підготовки виборів, подають невтішну інформацію: виборчі комісії працюють у непридатних приміщеннях, керівники та члени пишуть заяви на вихід із них і таке інше. Тож ми вирішили з’ясувати, які справи в міській ТВК.

— На даному етапі Ужгородська міська територіальна виборча комісія працює в нормальних умовах, — каже її голова Юрій Келемен. — Звичайно, якщо б ми фінансувалися тільки з передбачених на вибори субвенцій Державного бюджету, то загроза зриву роботи була б реальною. І люди відмовлялися б працювати, і календарний план не виконувався б. Однак ужгородські міські депутати на сесії виділили для забезпечення роботи комісії необхідні кошти.

За словами Юрія Петровича, міськвиконком також надав у центрі міста приміщення, яке відповідає нормам виборчого законодавства, забезпечив необхідною оргтехнікою, телефонним зв’язком.

Уже через день після затвердження на сесії комісія провела перше засідання, що дозволило в подальшому дотримуватися графіка проведення передвиборних заходів. Але не все, як стверджують у комісії, проходить гладко. Проблеми всередині самих політичних сил переносяться на роботу комісій, як, наприклад, участь представників Руху у виборчій кампанії, де, на думку голови, проблема повинна вирішуватися або на вищому рівні, або в суді. Мав місце факт, коли в афішах повідомлялося, що політична сила проводить захід за підтримки іноземців, а це протирічить виборчому законодавству. “Приємно, — каже Юрій Келемен, — що до наших порад дослухалися, і порушень не сталося”.

Однак від проблем ніхто не застрахований. У комісії пригадують, як на минулих виборах майже 2,5 тисячі бюлетенів дільничною комісією було “переведено” в брак, оскільки відмітку про вибуття кандидата поставили не там, де потрібно. Та й видрукувати 200 тисяч бюлетенів, в яких фігуруватимуть близько 80 політичних сил і блоків, справа непроста. Утім, за словами членів комісії, робиться все, щоб вибори в Ужгороді пройшли так, як того вимагає виборче законодавство.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS