Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 6 (526) Безробітних більшає, і така тенденція триватиме

Цього тижня про стан ринку праці на Закарпатті журналістам розповідав керівник обласного Центру зайнятості. Зокрема він поінформував, що порівняно з минулорічним періодом безробітних краян у нас стало на 6 тисяч більше. Враховуючи специфіку муніципальної газети, ми вирішили дізнатися: а яка зараз ситуація в Ужгороді? Буквально місяць тому ця тема порушувалася на шпальтах нашої газети, але ж із того часу вже й законодавство встигло помінятися…

Мирослава ГАЛАС, “Ужгород”

Отже, як повідомили в міському Центрі зайнятості, станом на 1 лютого 2009 року на обліку в них перебувало 1113 незайнятих громадян (1 січня було 936), у тому числі 571 службовець, 413 робітників, 39 осіб, які не мають професії, 90 осіб, котрі займали місця, що не потребують спеціальної підготовки. На вільні та новостворені робочі місця завдяки службі зайнятості протягом минулого місяця працевлаштовано 71 людину, середня тривалість укомплектування вакансій — 7 календарних днів.

Кількість актуальних вакансій на 1 лютого 2009 року становила 367 (у січні — 397), у тому числі для робітників — 221, на посади службовців — 130 та ще 16 місць, які не потребують спеціальної підготовки. Найбільше працівників чекають підприємства обробної промисловості — 149 вакансій (швачки, складальники верху взуття, слюсарі, електромонтер, електрогазозварник, інженер, інженер якості, інженер-лаборант), оптової та роздрібної торгівлі — 37 (продавці, кухарі, кондитери, офіціанти), транспорту та зв’язку — 97 (водії, машиністи бульдозера, машиніст екскаватора).

А тепер про зміни в законодавстві. У першому цьогорічному номері нашої газети директор центру зайнятості Сергій Олексіюк розповідав нам, що звільнення за статтею “за згодою сторін” дає можливість отримувати допомогу по безробіттю на 8-й день після постановки на облік. Однак уже з 13 січня все стало інакше — набрала чинності нова редакція Закону України “Про зайнятість”. Враховуючи вплив економічної кризи і різке зростання кількості безробітних, Верховна Рада вирішила, що звільнені з таким формулюванням (за ст. 36, ч. 1 КЗпП) отримуватимуть допомогу тільки на 91-й день після постановки на облік, так само, як і ті, хто звільнився за власним бажанням. Отже, якщо в організації відбувається скорочення штату, працівникам при звільненні слід домагатися саме цієї статті. Щоправда, роботодавцям це невигідно: вони мають офіційно попередити людей про такий свій крок за два місяці та ще й виплатити вихідну допомогу в розмірі середньої зарплати. Раніше “за згодою сторін” можна було уникнути цього, не ущемляючи інтересів працівників, але зараз держава вже не в змозі брати весь тягар на свої плечі.

Ще одна новація — 0,6% від своїх доходів платитимуть у Фонд безробіття працюючі пенсіонери, військовослужбовці, іноземці, добровільно 2,2% — особи, які виконують роботи, надають послуги згідно з цивільно-правовими угодами. Навзамін у випадку звільнення вони теж зможуть скористатися всіма послугами Центру зайнятості для пошуків нової роботи.

Зазнало коректив і поняття “підходяща робота” (а воно важливе, оскільки двічі відмовившись від такої, клієнт ЦЗ втрачає право на допомогу по безробіттю). З 13 січня підходящою вважається робота, що відповідає освіті, професії, кваліфікації громадянина, котрий втратив роботу. Зарплата має відповідати тій, що була за попереднім місцем роботи, але з урахуванням середнього рівня зарплати, що склався у відповідній сфері економіки в регіоні за минулий місяць. І взагалі, в законі записано, що при пропонуванні підходящої роботи враховуються попередня діяльність людини, тривалість роботи за професією, кваліфікація, вік, досвід, а також стан ринку праці. Останнє в нинішніх умовах, очевидно, може вносити суттєві корективи. У разі неможливості надання громадянинові роботи за професією протягом 6 місяців підходящою вважається робота, яка потребує зміни професії з урахуванням здібностей, стану здоров’я і професійного досвіду. Для громадян, які не мають професії, або таких, котрі займали місця, що не потребують спеціальної підготовки та перебували на обліку понад 9 місяців, підходящою роботою вважається участь в оплачуваних громадських роботах. Насамкінець у міському Центрі зайнятості попросили нагадати: безробітні можуть шукати роботу не тільки за їх допомогою, а й самостійно через інтерактивний інтернет-портал “Труд” — www.trud.gov.ua.

Тим часом усі питання, які у вас виникають з приводу працевлаштування та послуг ЦЗ, можна з’ясувати щовівторка та щочетверга за “гарячою телефонно-консультативною лінією” за номером: 61-95-54. Телефонуйте з 8.00 до 17.00.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS