Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 6 (366) Що було, що є

НОВИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

Ще рокiв десять тому розробка нового генерального плану розбудови мiста стала нагальною проблемою. У лютому 2004 року новий стратегiчний документ, яким було передбачено основнi напрями розбудови Ужгорода на наступнi 25 рокiв, було винесено на розгляд ужгородцiв.

Розроблений Державним iнститутом проектування мiст i сiл України, вiн передбачав забезпечення жителiв оптимальними умовами проживання, органiзацiю мережi мiсць зберiгання транспортних засобiв, визначення майданчикiв до житлового будiвництва, — як багатоквартирного, так i садибного, благоустрiй та озеленення мiста.

ЗУПИНКИ НАБУДУТЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИГЛЯДУ

Старi автобуснi зупинки радянського взiрця давно стали притчею во язицiх i предметом нарiкань не одного поколiння ужгородцiв. Аби зробити бiльш комфортним процес очiкування транспорту, мiська влада два роки тому зважилася на експеримент й оголосила конкурс на облаштування автозупинок. Сьогоднi майже всi зупинки в мiстi оновлено.

Як відомо, міська влада віддала більшість автобусних зупинок у користування підприємцям, які згідно з умовами договорів повинні були облаштувати їх належним чином, за що отримували можливість розмістити поряд із зупинкою власну торгову точку.

Нині більшість підприємців реалізовують власні проекти, однак затягують зі строками будівництва та подекуди не належним чином доглядають за орендованою територією. Тому днями заступник міського голови Ален Панов зустрівся з підприємцями, і вони разом обговорили причини виникнення цих недоліків та шляхи вирішення проблем. Було досягнуто домовленості про те, що підприємці якісніше прибиратимуть зупинки від сміття та снігу, а також їм був даний термін два місяці на завершення будівництва.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS