Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 58 (520) Виконком. До Нового року 73 малозабезпечених матимуть “автономки” за рахунок міста

Цієї середи на засіданні виконкому розглядалося понад 30 питань. Зокрема вирішили 12 малозабезпеченим ужгородцям безкоштовно встановити електричне автономне опалення, після чого наступних 12 багатоповерхівок можна буде відключити від ЦО. Минулого тижня таке ж рішення прийняли щодо 61 соціально незахищеної родини, тобто до Нового року ще 73 ужгородців матимуть власне тепло.

Обговорювалися також заходи з профілактики сказу в місті, оскільки маємо невтішну статистику: для проведення щеплень з покусами до медиків цьогоріч звернулося 606 громадян. З безпритульними тваринами в Ужгороді почали боротися з минулого року, їх стало менше, але проблема залишається. У 2008-му на відлов бродячих псів з міського бюджету пішло вже понад 100 тисяч гривень, робота в цьому напрямі триватиме й надалі.

Члени виконкому вирішили підвищити тарифи на користування ліфтом. Коли розглядалося це питання, Сергій Ратушняк принагідно розповів: ще з півроку тому під час особистого прийому він передав 1000 доларів із власної кишені ужгородцю Юрію Юрійовичу Р. з вул. Легоцького, 62, котрий скаржився на непрацюючий ліфт і обіцяв сам його відремонтувати, мовляв, потрібні тільки гроші на запчастини. “Зелені” він отримав, а ліфт і досі несправний, отож мешканці цього будинку мають знати, до кого їм звертатися.

На порядку денному було й облаштування пандусами під’їздів до міських закладів. Їхнім власникам рекомендовано вирішити зробити це протягом двох місяців, інакше матимуть проблеми з ліцензіями на торгівлю на наступний рік. Це не потребує значних затрат, зате люди з обмеженими фізичними можливостями матимуть вільний доступ до об’єктів.

На виконкомі сподівалися заслухати й звіт керівника УжМРЕМ щодо стану оновлення електромереж Ужгорода, однак він запрошення проігнорував. Про це вирішили поінформувати прокурора міста, щоправда, мало сподіваючись на якусь реакцію з його боку.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS