Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 1 (361) Події тижня

У порядку контролю члени виконкому заслухали інформацію про виконання ряду рішень щодо інвентаризації земель, розвитку молодіжного підприємництва, посилення соціального захисту ветеранів тощо. Зокрема зазначалося, що в 2005 році, вперше за останні декілька років, особлива увага була приділена покращенню житлово-комунальних умов інвалідів війни. Відповідним рішенням сесії міської ради було виділено 150 тисяч гривень з міського бюджету та 100 тисяч гривень субвенції з Державного бюджету (всього 250 тис. грн.) для проведення ремонту житла інвалідам війни, які вкрай цього потребували. До кінця року планується завершити виконання ремонту житла 172 інвалідам війни. На засіданні також розглядалися питання щодо прийняття в експлуатацію житла, проведення реконструкцій та добудов у місті, надання дозволів на розміщення точок торгівлі тощо.

• • •

Двадцять п’ять молодих сімей отримали нові квартири у новозбудованому будинку по вул. Володимирській. Житло збудовано за рахунок державного і місцевих бюджетів у рамках реалізації програми Державного молодіжного будівництва. В області ця програма впроваджується Закарпатським регіональним управлінням Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Міський голова Віктор Погорєлов привітав нових власників з отриманням житла і вручив витяги з рішення виконкому про реєстрацію права власності.

• • •

У дитячих садочках та школах міста відзначають Різдвяно-Новорічні свята. На урочистий вечір, що відбувся у дошкільному виховному закладі №39, був запрошений міський голова Віктор Погорєлов та його заступник Анатолій Синишин. Мер Ужгорода привітав дітей, їхніх батьків та педагогів з наступаючим Новим роком та вручив дітям солодкі подарунки. Малеча віддячила надзвичайно цікавою новорічною виставою. На завершення до дітей завітали Дід Мороз та Снігуронька з гарними подарунки.

• • •

Уперше за 10 рокiв Водоканал досяг 100-вiдсоткової проплати за енергоносiї. До порiвняння: у 2003-му рiвень проплати становив 43 вiдсотки. Протягом цього року вдалося здiйснити ремонтнi роботи водопровiдної мережi завдовжки понад тисячу метрiв. Замiнено 19 водопровiдних вводiв. Однак фiнансово-економiчний стан пiдприємства погiршує низький рiвень проплати мешканцiв мiста за наданi послуги. Заборгованiсть зростає i на сьогоднi становить понад 9 млн. грн. Тiльки цьогорiч ужгородцi недоплатили 1 млн. 700 тис. грн.

Непогано завершує рiк i КП “Ужгородтеплокомуненерго”. Пiдприємство повнiстю розрахувалося за спожитий газ та електроенергiю. Збiльшився i рiвень проплати за спожиту теплову енергiю: порiвняно з минулим роком — на 25 вiдсоткiв.

• • •

У неділю іудеї відзначали свято Хануки. На свято був запрошений і міський голова Віктор Погорєлов, який разом з Головним Равіном Ужгорода і Закарпатської області Менахемом Менделем Тайхманом запалив на Менорі перші ханукальні свічки. Після урочистого запалення для єврейської громади був проведений святковий концерт. Ужгород завжди був тим містом, де поважають будь-яке віросповідання і розмовляють різними мовами. Тут мирно і толерантно проживають представники багатьох національностей, культур, традицій і саме в цьому закладена самобутність нашого міста, вважає Віктор Погорєлов.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS