Газета ужгородської міської ради і виконкому

45 (511) Рейдом по бродяжництву і дитячому жебракуванню

Цьоготижневе оперативно-профілактичне відпрацювання щодо правопорушень серед неповнолітніх у нашому місті, а також бродяжництва, жебрацтва, дитячої бездоглядності та насилля в сім’ях мало плідні результати.

Співробітники Ужгородського МВ УМВС під час рейду виявили чимало дітей, котрі просять милостиню, а 33 з них повинні відвідувати школу. До цього списку потрапила й 17-річна ужгородка: вийшовши заміж у 13, має вже двійко дітей і вже кілька років не вчиться. До міськвідділу міліції потрапила одна з матерів, що жебракують, тримаючи біля себе грудних та маленьких дітей. Наразі ці діти не мають метрик і до з’ясування обставин передані в притулок. Зафіксовані випадки споювання дітей дорослими. На одного з власників розважальних закладів направлено подання на позбавлення ліцензії, позаяк він дозволяв 12-річному підліткові під час уроків грати на автоматах.

Як повідомила помічник начальника Ужгородського МВ УМВС по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Катерина Кийович у результаті перевірки затримано 18 неповнолітніх бродяг, 13 з яких повернуто в сім’ї, а 4 поміщено в притулок. Одну дитину довелося терміново госпіталізувати, 15 матерів отримали адміністративне покарання за невиконання батьківських обов’язків. 5 підлітків притягнуто до кримінальної відповідальності за крадіжки, грабіж, вимагання та зберігання наркотичних речовин і холодної зброї.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS