Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (511) Безкоштовних груп побільшає, а на електричну “автономку” даватимуть кредит

Ці та інші важливі рішення були прийняті на засіданні виконкому Ужгородської міської ради в середу.

Розпочнемо з груп продовженого дня, тема яких зараз активно мусується. Після опрацювання заяв, які в школах зібрали від батьків, виявилося: соціально незахищених, що можуть претендувати на безкоштовні ГПД, додалося, а відтак вирішено замість 28 створити 35 груп, які утримуються за рахунок міського бюджету. Ще 60 фінансуватимуться за кошти батьків. У разі потреби і ці цифри коригуватимуться.

Також на виконкомі заслухали питання про будівництво та експлуатацію дитячих і спортивних майданчиків. Вирішено активізувати цю роботу, паралельно попросивши міліцію більше уваги звертати на вандалів, котрі нищать тренажери й обладнання. До того ж мер Сергій Ратушняк наголосив, що слід провести інвентаризацію таких майданчиків і надати громадській землі під ними окремий статус, аби ні під яким соусом ці ділянки не можна було відчужувати і забирати під будівництво.

Члени виконкому відхилили черговий протест прокурора Ужгорода (з початку року це вже більш ніж 30-й, але в суд з цього приводу ніхто не подає) і заслухали інформацію головного санітарного лікаря Ужгорода про санітарний стан міста. Сергій Миколайович до теми зауважив: нам не вистачає 1000 столітрових контейнерів, щоб досягти європейських норм, але разом з тим ті 600, що є, — уже позитив нинішньої команди, бо всі придбані за її каденції. Такі контейнери закуповуватимуться й надалі. Ще один плюс — 63 нові автобуси, зручніші та економічніші за “Пазики”. Це теж крок до покращення санітарного стану. У цьому контексті було також запропоновано щодня по 5 хвилин виділяти у школах на те, щоб роз’яснити дітям: смітити не можна. На думку мера, це привчатиме підростаюче покоління жити в чистоті і порядку.

Приємна новина для тих, хто ще не встиг установити автономне опалення: на виконкомі понад 500 чоловік отримали дозволи від’єднатися від системи централізованого теплопостачання, і цей процес триватиме. Більше того, в ході засідання Сергій Ратушняк домовився з керуючим банком “Надра”, що, незважаючи на нинішню фінансову кризу, в його центральному офісі все ж видаватимуть споживчі кредити для встановлення електричного автономного опалення у найкоротші строки. Чому саме електричного? Бо воно, з огляду на перспективу, є вигіднішим і вимагає меншого вкладання коштів, ніж газове.

Насамкінець було вирішено вшанувати пам’ять члена Національної спілки письменників Василя Вароді і встановити меморіальну дошку на будинку по вул. Володимирській, 28, де він жив.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS