Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 45 (511) Дворовий спорт набирає обертів

Як ми вже повідомляли, минулої п’ятниці в районі вулиць Тіхого—Станційної, на території ЖРЕРу № 4 відкрито два оновлені спортмайданчики.

З пропозицією облаштувати занедбані площадки до начальника ЖРЕРу Миколи Мойсюка звернувся житель сусіднього будинку Олександр Кожевников. Він і профінансував “реанімацію” дитячого майданчика, замовив сюди гойдалки і привіз пісок. ЖРЕР теж не залишився осторонь — зробив лавиці та пісочницю. А далі разом із міськими депутатами із фракції Партії регіонів (голова Ю. Беляков) відновили розташо-ване поряд волейбольне поле, причому встановили тут і баскетбольний щит, і футбольні ворота, таким чином перетворивши його на багатофункціональний спортивний майданчик, де можуть проводитися різноманітні загальноміські змагання. Що й було продемонстровано в день відкриття — одразу після урочистостей тут відбулися показові змагання з волейболу за участю команди активістів молодіжної громадської організації “ЕХІТ” та чемпіона міста дворової команди ЖРЕРу № 8 (начальник І. Зелінський), котрі вчергове підтвердили свій статус переможця.

Звісно, не обійшлося без нагород і подарунків. Насамперед ініціативу Олександра Кожевникова та активну участь у відновленні майданчиків працівників 4-го ЖРЕРу Юрія Бічака й Володимира Вішатицького міський відділ спорту (начальник І. Василькін) відзначив грамотами. Микола Мойсюк нагородив учасників показових змагань медалями відповідного ґатунку та грамотами. А Павло Федака від “просвітян”, “ЕХІТівці” та Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” (директор С. Шпонтак) подарували дітлахам м’ячі.

На відновленні згаданих майданчиків у ЖРЕРі №4 не зупиняться, каже його начальник. У найближчих планах — облаштування подібних площадок на вул. Шопена та Лаврищева. На таку ж активність Ісрафіл Василькін сподівається й від решти ЖРЕРів — робиться ж бо це для дітей.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS