Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 44 (510) 6 комунальних аптек продадуть з аукціону, але зі збереженням їх профілю і трудових колективів

52-ге пленарне засідання IV сесії Ужгородської міської ради V скликання проходило в п’ятницю у відремонтованому приміщенні великого залу. На стіні з’явилося електронне табло, де висвічувалися результати голосування, отож тепер депутатам не закинеш непрозорості в роботі.

У першу чергу було прийнято рішення передати від “Уж-тепла” в оперативне керування Ужгородського управління освіти ряд котелень (зокрема АНВК, НВК “Гармонія”, ЗОШ №№ 10 та 16). Це дозволить нормально опалювати освітні заклади, бо поки “Уж-тепло” має борги, ліміт на газ йому навряд чи видадуть. Тим часом в оперативне управління будинкового комітету “Мрія” було передано гуртожиток по вул. Декабристів, 41. Також депутати зменшили статутні фонди комунальних підприємств: ЖРЕР №№ 4, 6 і 8 передали у повне господарське відання 165 пластмасових контейнерів КП “Уж”, котре якраз займається вивезенням сміття.

Внутрішній фінансовий контроль за роботою комунальних і бюджетних закладів відтепер стане жорсткішим, а наглядатимуть за ним бюджетна комісія та комісія з економічного розвитку — таке рішення депутати теж прийняли на засіданні. З метою удосконалення системи управління освітянськими закладами та задля економії бюджетних коштів вирішено реорганізувати шляхом злиття ЗОШ І—ІІІ ст. № 12 та ЗОШ ІІ—ІІІ ст. “Ерудит” із поглибленим вивченням окремих предметів. На їх базі створять ЗОШ І—ІІІ ст. № 12 “Ерудит” з поглибленим вивченням окремих предметів. Зливаються і НВК. “Ужгородський економічний ліцей—ЗОШ І—ІІ ст.” та ЗОШ І—ІІІ ст. № 4. Новостворений заклад називатиметься “Ужгородський економічний ліцей — ЗОШ І—ІІ ступенів” (детально про причини — у наступному номері газети).

За рахунок перевиконання дохідної частини міста за 9 місяців поточного року збільшено бюджетні призначення по загальному фонду на 2 млн. 205,788 тис. грн., відповідно внесено зміни до нашого бюджету-2008. Зокрема додаткових 400 тис. грн. піде на капремонт закладів освіти, 48 тис. — на ремонт водогону ЗОШ № 6, 10 тис. — опалення ЗОШ № 9, 200 тис. грн. — на харчування учнів 1—4 класів; охороні здоров’я на придбання медикаментів, обладнання тощо довиділено понад 338 тис. грн.; КП “Уж” — 100 тис. грн., на відлов бродячих псів — 20 тис. Обсяг резервного фонду бюджету зріс на 390 тис. грн.

Ще у травні 2008-го в Ужгороді було прийнято Програму створення та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, і в її межах пізніше проводився конкурс на краще ОСББ. Зараз переможці визначені, тому депутати вирішили преміювати володаря першого місця 22 тисячами гривень, ІІ — 20 і ІІІ — 18 тис. грн. Ці гроші використають на зведення дитячих майданчиків у дворах багатоповерхівок.

У п’ятницю депутати ще й доповнили перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2008 році. Серед інших шляхом продажу на аукціоні реалізують 6 комунальних аптек. При цьому обумовлено, що профіль закладів не можна міняти принаймні 10 років, а всі трудові колективи мають зберегти свої робочі місця.

На розгляд сесії було винесено й проект Стратегії розвитку м. Ужгорода до 2015 року, який пройшов через виконком та громадські слухання. Стратегія, до речі, приймається вперше в історії міста й області, це була величезна праця значної групи людей на чолі з Олегом Лукшею. Проект наразі прийняли за основу, але остаточно ухвалять після опублікування в газеті “Ужгород” та місячного терміну на подання пропозицій від усіх бажаючих. Таку ідею висунув сам міський голова, бо хотів би врахувати хороші й розумні пропозиції зацікавлених ужгородців.

Окрім рішень, на сесії прийняли й кілька протокольних доручень. Одне — від заступника міського голови Володимира Симулика — про те, аби науково-художня рада розробила концепцію охорони історично-культурної спадщини, щоб наше місто залишалося самобутнім. Друге — щодо відновлення фонтанів. А Сергій Ратушняк запропонував усім партіям розписати поміж собою парки і сквери й власним чи партійним коштом упорядкувати їх, а також подумати над встановленням ряду життєстверджуючих пам’ятників у місті.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS