Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 32 (498) Виконком. Дозволи на цілодобову торгівлю видаватимуть за погодженням із міськвідділом міліції

Цьоготижневе засідання виконкому вирізнялося з-поміж інших тим, що вперше за останні два роки на ньому був присутній начальник міськвідділу міліції. Нагадаємо: попереднього очільника МВ Василя Понзеля свого часу виключили зі складу виконкому за бездіяльність, а нинішнього, Віталія Глуховерю, — включили.

На засіданні серед іншого були прийняті рішення заборонити будівництво гаражів на прибудинкових територіях багатоповерхівок, аби не відбирати місця для ігрових майданчиків, а також дозволи на цілодобову торгівлю видавати лише за узгодженням із міськвідділом міліції, який контролюватиме ці точки.

На порядку денному було й питання компенсації за втрати землекористувачів у зв’язку з будівництвом митного терміналу на об’їзній дорозі. Щодо радгоспу-заводу “Ужгородський” розгляд компенсації вирішили відкласти до надання ним документів на право власності на землю.

Також члени виконкому не затвердили акт прийому об’єкта поблизу однієї з шкіл міста, оскільки власник свого часу брав на себе зобов’язання побудувати індивідуальну котельню для цього навчального закладу, але так і не виконав його. Тепер він пропонує грошову компенсацію за цінами 3-річної давності, проте виконком не погоджується.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS