Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 29 (495) Представлення нового керівника міськвідділу міліції не обійшлося без скандалу

Цієї п’ятниці до нас приїхав заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Савченко, котрий привіз із собою нового начальника МВ УМВС Ужгорода Віталія Глуховерю. Однак його представлення не обійшлося без ексцесів.

Власне, посаду начальника міськвідділу, як таку згідно з наказом УМВС України, було скасовано. Натомість, зважаючи на “статус Ужгорода як столиці Закарпаття” (так висловився замміністра) введено “заступник начальника УМВС у Закарпатській області, начальник МВ УМВС”. Її зайняв 44-річний дніпропетровчанин Віталій Глуховеря, котрий свого часу очолював Дніпропетровський МВ УМВС, а це за населенням, фактично, пів-Закарпаття. Олександр Ілліч, представляючи нового посадовця, був дуже коректним, ніяких особливих випадів у бік наших правоохоронців не робив, тому справжнім шоком стала наступна різка заява керівника обласного УМВС Віктора Чепака, котрий заявив: призначення незаконне, бо Василь Понзель (тепер уже колишній начальник міськвідділу) перебуває на лікарняному; проігнорована думка обласного керівництва УМВС; якщо це рішення не відмінять — він буде оскаржувати його в суді і т.п. Віктор Чепак навіть звелів підвестися всім, хто підтримує його позицію, а підлеглим, звісно, не залишалося нічого іншого, як устати. Власну точку зору дозволив собі мати тільки заступник начальника УМВС області, новий керівник УБОЗу, про якого протягом двох годин зібрання його шеф кілька разів згадував як про начебто нав’язану з Києва людину.

Слід віддати належне пану Савченку — він виявив неабияку витримку і явно некоректну поведінку підлеглого сприйняв спокійно. Зауважив лише, що той має право на власну думку, але обговорювати ці питання треба було не при повному залі міліціонерів та журналістів. А з приводу звернення до суду, яким загрожував Віктор Іванович, зіронізував: “Ну, якщо це буде мукачівський суд…” А взагалі замміністра порадив: “Не переносьте політику в міліцейські ряди, треба ж комусь і злочинців ловити”.

Пану Глуховері після такого “теплого” прийому можна тільки поспівчувати — на Закарпатті йому доведеться працювати в екстремальних умовах. А тим часом міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк прокоментував усю цю катавасію коротко: “Певно, новопризначений не є людиною “Барви”, тому Чепак і почав обурюватися”.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS