Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 39 (962) Розвиток німецько-українського партнерства обговорили на конференції

10–11 жовтня делегація Закарпатської області взяла участь у третій німецько-українській конференції партнерства між громадами в місті Фрайбургу-у-Брайсгау.

У складі делегації були: голова обласної ради Михайло Рівіс, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, міський голова Рахова Віктор Медвідь, голова Воловецької районної ради Іван Лопіт, начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних і регіональних зв’язків обласної ради Василь Маковський, сільський голова Невицького Михайло Лаба.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся мер Фрайбурга-у-Брайсгау Мартін Горн, після чого відбулася презентація програми.

Під час заходу обговорювалася тема розвитку німецько-українського партнерства, при цьому було представлено результати реалізації проекту «Партнерство з містами України», досягнуті від жовтня 2015 року.

Для учасників конференції провели три фахові екскурсії, де найкращі практики у сфері енергоефективності презентували територіальні громади: Шварцвальдська енергоефективна громада, Green Industry Park Freiburg (зелений промисловий парк Фрайбурга) і модельний район Ваубан.

Також відбулися панельні дискусії «Співпраця заради розвитку в Україні та з Україною», «Виклики під час співпраці заради розвитку», «Участь громадян у місцевому самоврядуванні – досвід України».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS