Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 39 (962) Безпечний Ужгород – Програму відеоспостереження та відеоконтролю погоджено

На початку чергового засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради цієї середи було розглянуто і погоджено Програму «Безпечне місто Ужгород» на 2019–2022 роки.

Програма впровадження інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи включає впровадження системи відеоспостереження, відеоконтролювання і програмного комплексу на життєво важливих об’єктах та об’єктах захисту на території Ужгорода. Вона необхідна для інформаційно-аналітичного та оперативного ухвалення управлінських рішень і організації взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами внутрішніх справ із метою запобігання кризовим ситуаціям криміногенного, терористичного, природного й техногенного характеру, їх припинення та ліквідації.

Створення системи «Безпечне місто Ужгород» дозволить запобігати кризовим ситуаціям шляхом оснащення об’єктів захисту і критично важливих об’єктів технічними засобами моніторингу (відеоспостереження та відеоконтролю); ефективно моніторити поточну обстановку шляхом використання системи відеоспостереження та відеоконтролювання і надання інформації для дій територіальних органів виконавчої влади, органів внутрішніх справ і посадових осіб адміністрацій об’єктів із масовим перебуванням людей, що забезпечує своєчасність ухвалення управлінських рішень.

З огляду на кількість злочинів, які скоюються у громадських місцях, метою Програми є і підвищення ефективності роботи органів внутрішніх справ щодо забезпечення громадського правопорядку на території міста, профілактики злочинності, боротьби з нею, охорони прав, свобод і законних інтересів мешканців міста, посилення взаємодії з органами місцевого самоврядування у протидії всім формам злочинності в інтересах територіальної громади.

Програма подана на розгляд сесії міської ради.

Члени виконкому взяли до відома інформацію про стан підготовки міського господарства Ужгорода до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019. Перед тим як голосувати, було заслухано директора департаменту міського господарства Володимира Бабидорича, керівника Ужгородського водоканалу Станіслава Карташова, керівників обслуговуючих організацій.

Рішенням виконкому створено комісії для перевірки готовності міського господарства до роботи в зимових умовах. Комісію для перевірки готовності житлово-комунального господарства очолив заступник міського голови Василь Гомонай; головою комісії для перевірки готовності закладів освіти стала секретар міськради Андріана Габор; а на чолі комісії для перевірки готовності закладів охорони здоров’я і культури – заступник міського голови Олександр Білак.

Цим самим рішенням зобов’язано керівників житлово-комунальних підприємств, закладів освіти, культури та охорони здоров’я до початку опалювального сезону завершити виконання робіт, передбачених рішенням виконкому 11.07.2018 № 192 «Про підсумки опалювального сезону 2017-2018 та заходи з підготовки до опалювального сезону 2018-2019».

Департамент міського господарства, відповідно до рішення виконкому Ужгородської міської ради, має зняти з балансу будинки за адресами: вулиця Володимира Гошовського, 18а; вулиця Радванська, 20. Згідно з рішенням КП «Архітектурно-планувальне бюро», ТОВ «Наш-Добробут» і ТОВ «Управління житлом» повинні внести відповідні зміни в технічну документацію цих будинковолодінь.

На засіданні виконкому погоджено переоформлення кількох гаражів згідно з договорами купівлі-продажу і з огляду на смерть власника. Двом громадянам, за клопотанням голів гаражних кооперативів, погоджено розміщення металевих гаражів на території цих кооперативів.

Крім того, погоджено надання паспорта відкритого літнього майданчика для підприємницької діяльності на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства ФОП Горкій Інзі Василівні – на 17 посадкових місць на площі Дружби народів, 2 (кафе «Горіціана»). Підприємиця має укласти договір на право користування конструктивними елементами благоустрою комунальної власності Ужгорода.

Внесено зміни до Порядку встановлення режиму роботи закладів сфери обслуговування на території міста. Абзац 5 пункту 3.2 викладено у новій редакції, зі включенням довідки від ліцензованого суб’єкта господарювання, що надає послуги з установлення камер відеоспостереження, про встановлення закладом ІР-відеокамери з підтримкою ONVIF-протоколу або аналогової відеокамери/відеореєстратора з можливістю передачі цифрового відео по RTSP-протоколу для зовнішнього спостереження і наявність зовнішньої ІР-адреси, що забезпечить можливість її підключення до системи відеоспостереження Ужгорода.

Розглянувши клопотання УЗОШ № 19 і НВК «Веселка», члени виконкому внесли зміни до рішення від 31 серпня 2018 року № 250 «Про мережу закладів освіти міста Ужгорода у 2018/2019 навчальному році» – збільшили кількість груп продовженого дня в НВК «Веселка».

Члени виконкому не підтримали й відправили на довивчення проект рішення «Про розміщення об’єктів та надання послуг у сфері розваг» (за зверненням до ЦНАП підприємця щодо розміщення електромобілів і батута на площі Євгена Фенцика терміном на 1 рік).

На засіданні підтримали надання дозволів на вчинення правочинів про відчуження і набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти; дозволів на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти. Проголосували й за визначення способу участі у вихованні дитини, встановивши батькам порядок побачення з дітьми. У разі виникнення непорозумінь та спорів між батьками у питаннях участі у вихованні, проведення зустрічей батька з дитиною, а також невиконання цього рішення, один із батьків має право звернутися з позовом до суду для вирішення спірних питань.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS