Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (961) Влада не оминає увагою проблем літніх людей

Першого жовтня був Міжнародний день людей похилого віку. Щороку, вже традиційно, в Ужгородському міському територіальному центрі соціального обслуговування відзначають цей день. Цього разу в Терцентрі організували виставку робіт учнів УЗОШ № 20 – ліцею «Лідер» і самих мешканців закладу, святковий концерт тощо.

У Територіальному центрі соціального обслуговування на цей час у відділенні стаціонарного догляду – 32 мешканці. Їх цього понеділка тепло привітали секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор і депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв – побажали хорошого настрою та міцного здоров’я. Відзначили, що і міська, й обласна влада приділяє увагу проблемам літніх людей, одиноких, ветеранів, піклується, щоб люди на схилі літ не залишалися наодинці зі своїми проблемами. Андрій Андріїв повідомив, що обласні депутати розглядають можливість переобладнати на території Терцентру котельню, яка тепер не діє, на їдальню, де можна було б організувати харчування для малозабезпечених.

Артисти заслуженого академічного Закарпатського народного хору влаштували у Територіальному центрі концерт. Відтак мешканців закладу запросили на святковий обід.

Відзначення Міжнародного дня захисту людей похилого віку в Ужгороді провели на виконання розпорядження міського голови Богдана Андріїва. Крім того, згідно з документом, двом десяткам ужгородців – ветеранам і пенсіонерам з числа малозабезпечених – надали грошову допомогу.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS