Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (961) В Ужгороді провели Форум Карпатського Єврорегіону

Під час відкриття Форуму в сесійній залі обласної ради з вітальними словами виступили голова Закарпатської облради Михайло Рівіс і голова Львівської обласної ради, голова Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Олександр Ганущин.

У роботі форуму, що тривав два дні, 3–4 жовтня, брали участь представники Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської і Чернівецької обласних рад, облдержадміністрацій, Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014–2020, понад 70 представників органів місцевого самоврядування чотирьох регіонів. Від Ужгородської міської ради був присутній заступник міського голови Олександр Білак.

Першого дня роботи форуму для його учасників провели практичні презентації: «Закарпатська область: найкращі практики місцевого та регіонального розвитку», «Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного» і «Конкурс ініціатив карпатських громад». Потім відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу ініціатив карпатських громад, які популяризують історико-культурну і природну спадщину Закарпаття, розвиток інформаційно-комунікаційних технологій.

4-го жовтня було підписано ґрантові договори на реалізацію проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014–2020». Участь у підписанні взяв Державний секретар Міністерства інвестицій і розвитку Республіки Польща Адам Гамрищак.

Заступник міністра Міністерства регіонального розвитку В’ячеслав Негода презентував проект «Карпатська мережа регіонального розвитку», з подальшим підписанням меморандуму про співпрацю в рамках реалізації цього проекту між Міністерством регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України, Закарпатською, Львівською, Івано-Франківською і Чернівецькою облдержадміністраціями, Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна».

Програмою також було заплановано засідання Правління і Загальні збори членів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS