Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (961) Ніщо не може замінити книгу

30-го вересня в Ужгородській центральній міській бібліотеці на вулиці Августина Волошина, 20 урочисто відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

Працівників бібліотечної сфери привітав міський голова Богдан Андріїв. Зокрема він сказав: «Моя мама свого часу теж працювала у бібліотеці, тому мені сьогодні дуже приємно бути тут і вітати вас зі святом. Незважаючи на те, що ми живемо в час інформаційних технологій, які постійно розвиваються, і сучасні діти, молодь багато часу проводять за різними ґаджетами, ніщо не може замінити книгу і ті відчуття, коли читаєш, гортаючи сторінки захопливого твору. Ваша робота – дуже важлива, цінна, щиро вам за це дякую».

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста, активну участь у проведенні просвітницьких заходів і з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек міський голова вручив грамоту Ужгородської міської ради колективу бібліотеки-філії № 2 Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи; таку ж грамоту, ще й за формування єдиного бібліотечного фонду, сумлінну працю, бездоганне виконання своїх обов’язків отримали завідувачка відділу комплектування та обробки документів Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Галина Мамедова і головний бібліограф Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Світлана Лукач.

Привітав бібліотекарів і заступник міського голови Олександр Білак. Він вручив грамоту департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток культури міста, збереження духовних цінностей, інформаційне обслуговування населення, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек і 50-річчя професійної діяльності Олені Левко – бібліотекарці І категорії міської бібліотеки для дітей Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи.

Відзнаки отримали й інші працівниці Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи: завідувачка бібліотеки-філії № 5 Світлана Болотько, завідувачка відділу обслуговування центральної міської бібліотеки Любов Єременко та бібліотекарка І категорії бібліотеки-філії № 2 Любов Пухир – грамоти від управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради їм вручила начальниця управління Ольга Василиндра і привітала всіх зі святом.

Директорка Ужгородської МЦБС Людмила Ленарт розповіла про підсумки роботи бібліотечної системи міста за рік, подякувала міській владі за підтримку бібліотечних закладів. Присутні переглянули відеопрезентацію історії найстарішої бібліотеки міста – центральної міської бібліотеки.

Як зазначив Богдан Андріїв, міська влада намагається максимально підтримувати заклади культури, мистецькі школи, бібліотеки. Проводяться ремонти, поповнюється матеріально-технічна база. От і в Ужгородській центральній міській бібліотеці нещодавно закінчили капітальний ремонт, профінансували роботи майже на 1,5 мільйона гривень із міського бюджету. У закладі відремонтували приміщення, виклали підлоги керамічною плиткою і паркетом, облицювали стіни керамічною плиткою, провели заміну системи опалення, частково замінили двері, замінили внутрішню мережу водопостачання й каналізації, внутрішню електричну мережу, встановили систему пожежної сигналізації.

На завершення урочистостей бібліотечних працівників привітали вокальна студія «Соло міо», студентський центр дозвілля «Ювентус» і студенти Ужгородського музичного коледжу імені Дезидерія Задора.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS