Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (961) Студенти зможуть стажуватися в мерії. Традиційні Дні кар’єри відбулися в УжНУ

28-го вересня у фойє головного корпусу Ужгородського національного університету офіційно відкрили Дні кар’єри – захід від університетського Інформаційного центру ЄС. Основна мета його – надання студентам можливості професійного зростання у європейському вимірі. На захід запросили не тільки студентів, а й роботодавців Закарпатської області.

З вітальним словом виступив проректор із науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, доцент УжНУ Ігор Король. Звертаючись до студентів, він сказав: «Ми розуміємо, що сьогоднішній університет – не тільки місце, де читають лекції, проводять практичні заняття, а й місце, де ви вчитеся бути успішними. Студенти шукають роботу, роботодавці шукають найкращих працівників. І це – саме те місце, де ви можете знайти одне одного».

Ужгородська міська рада також представила свою локацію серед роботодавців, адже нещодавно був здійснений ще один крок у співпраці міськради й університету – відтепер студенти на конкурсній основі зможуть стажуватися в мерії.

Заступник міського голови Олександр Білак зазначив: «Нам дуже приємно долучитися до Днів кар’єри від Інформаційного центру ЄС, бо захід відбувається й за участі Ужгородської міськради. Хочу насамперед привітати всіх від імені міського голови Богдана Андріїва та міськради. Нам приємна ця співпраця з УжНУ. Це продовжує позитивні тенденції, щоб випускники могли отримувати хороші робочі місця в Ужгороді та Закарпатті загалом, а не виїжджали за кордон».

«Цей захід є традиційним і відбувається систематично. Сьогоднішня зустріч організована університетом в особі Інформаційного центру Європейського Союзу при факультеті історії та міжнародних відносин. Це дуже важливо з точки зору налагодження зв’язку між студентами і роботодавцями. Знаковим є те, що багато людей, які тут сьогодні представляють великі структури, – це колишні випускники національного університету», – наголосив заступник директора Інформаційного центру ЄС ДВНЗ «УжНУ» Віталій Андрейко.

Після офіційного відкриття присутні мали нагоду відвідати корисні тренінги, на яких можна навчитися презентувати себе, зрозуміти очікування роботодавців тощо.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS