Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (961) «Дорога життя» відзначила 19 років діяльності

До чергової річниці Ужгородського медико-соціального реабілітаційного центру 3 жовтня у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» благодійний концерт дав заслужений академічний Закарпатський народний хор. Розпочала ж урочистості чудовим сольним виступом вихованка «Дороги життя» Уляна Кастран.

Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» в Ужгороді працює від жовтня 1999 року. Благодійна неприбуткова організація опікується комплексною реабілітацією дітей і молоді, нині має на обліку 365 осіб з інвалідністю та певними вадами фізичного і розумового розвитку. Зокрема у Центрі надаються послуги: 74 дітям – у відділенні раннього втручання; 45 дітям із вадами розвитку, які становлять постійний контингент Центру, – психологічна і логопедична корекція; 24 молодим особам із проблемами інтелектуального розвитку – у групі соціальної реабілітації людей з інвалідністю та денної зайнятості; 23 дітям – за програмою інтеграції (шкільна освіта в ЗОШ № 20 – ліцеї «Лідер», ЗОШ № 8) ; 105 дітям непостійного контингенту – курсова реабілітація безпосередньо в Центрі; 155 дітям – задіянням їх у соціально-культурних програмах «Дороги життя». Очолює Ужгородський медико-соціальний реабілітаційний центр Олег Кириленко, загалом у Центрі 31 працівник.

Привітати вихованців, батьків і колектив «Дороги життя» прийшли заступник міського голови Ігор Фартушок та директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрішка.

– Уже вкотре ми зустрічаємося і відзначаємо день народження «Дороги життя», – сказав Ігор Фартушок. – З маленького товариства ця організація на сьогодні виросла у солідну структуру, яку місто підтримує, виділяє кошти на забезпечення діяльності Центру. Зокрема на наступний рік передбачено фінансування не менше, ніж на цей рік, – 1,9 мільйона гривень. Я особисто з вами знайомий уже понад 15 років, серед вас є дуже багато близьких мені людей. Сьогодні ж ми хочемо відзначити працівників Центру. Це унікальні люди, які вже багато років не зраджують ні своїх принципів, ні дітей, із честю виконують місію, яку обрали для себе.

Від імені міського голови Богдана Андріїва, громади міста Ігор Фартушок подякував педагогам, соціальним працівникам і вручив грамоти Ужгородської міської ради заступниці директора «Дороги життя» Світлані Аніцевій, завідувачці відділення підтриманого проживання Юлії Фабіян, соціальним вихователькам Світлані Козик та Еріці Павліковій, головній бухгалтерці Ірині Багрій, голові батьківського комітету Мирославі Піпті.

На благодійний концерт прийшло багато людей, які виявили бажання підтримати «Дорогу життя». У холі лялькового театру можна було придбати вироби вихованців Центру, різноманітні сувеніри. Всі одержані кошти спрямують на потреби «Дороги життя».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS