Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 36 (959) На «Авангарді» триває реконструкція

На об’єкті побував міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Він також оглянув, як відремонтували роздягальню для юних легкоатлетів.

Наразі демонтували старе гумове покриття та асфальтну основу під ним, бетонні перешкоди і бетонне покриття, зробили нові системи канального водовідведення, встановили бордюри по периметру стадіону й обладнання для підведення комунікацій.

img src=’http://www.gazeta-uzhgorod.com/wp-content/41976548_1134379150057961_6709185386792353792_o.jpg’ alt='’ />

Тепер тривають підготовчі роботи для викладання шару з армованого асфальтобетону під гумове покриття, що відтак має пройти сертифікацію Міжнародною Асоціацією (ІААF).

Загалом проектом передбачено реконструкцію наявного легкоатлетичного ядра стадіону відповідно до вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) і сертифікатів ІААФ або Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Під час реконструкції також мають зробити покриття біля трибун і входів, облаштувати, відповідно до рекомендацій ФЛАУ, легкоатлетичні знаряддя: ями для стипль-чезу, для стрибків у довжину та потрійних стрибків, для стрибків із жердиною, для стрибків у висоту, для метання списа, молота, диска і ядра. Заплановано провести і благоустрій території.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS