Газета ужгородської міської ради і виконкому

Шановні ужгородці!

Щиро вітаю зі 1125-им Днем народження нашого міста.

Найцінніше в Ужгороді – мешканці, які люблять своє місто, дбають про нього, розвивають і бережуть. Тож бажаю усім нам закоханості в Ужгород, здоров’я і сил працювати, щоб для кожного він був комфортним і особливо милим серцю. Аби друзі Ужгород не забували, а гості – не минали.

Терпіння, щастя, добробуту, взаємоповаги, довіри, миру, Божого благословення Ужгороду і всім ужгородцям!

З повагою
Ужгородський міський голова Богдан АНДРІЇВ

З днем народження, Ужгороде!

Ужгород – місто особливе, і з цим не посперечаєшся. Воно має харизму, яка не дає забути його вулиць і площ, будівель і дерев, чарівної річки й особливих заходів сонця над нею. Його люди – гарні, розумні, ініціативні, сильні і гостинні. Вони пишаються тим, що живуть тут, і кожен по-своєму працює над тим, аби місто ставало ще кращим: багатшим, культурнішим, красивішим, зеленішим, спортивнішим.
Сьогодні ми по праву маємо чим пишатися, бо небагато міст в Україні та Європі можуть похвалитися таким поважним віком – 1125 років. Історики можуть дискутувати, наскільки ця цифра є точною, але факт залишається фактом: наше місто є дуже древнім, має надзвичайно багату й цікаву історію, і навіть через тисячу років дивує, чарує і захоплює. При цьому у свої 1125 років Ужгород зовсім не почувається старим – це місто молоде й динамічне, воно росте і розвивається. І що цікаво – для кожного воно своє, бо тут кожен може знайти себе – себе справжнього.

Про Ужгород можна говорити багато, але, мабуть, краще, ніж відомий історик Сергій Федака, про наше місто і не скажеш: «На небі є рай, а на землі – Ужгород».

Вітаємо тебе з Днем народження, наш раю на землі!


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS