Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 35 (958) Ми віримо у вас, у нашу спільну перемогу!

Минулої неділі на Театральній площі відбулося святкування 79-ої річни-ці створення військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, учасниками якого стали військовики, керівництво міста, викладачі та студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Розпочались урочистості з виконання Гімну України. Військовиків віта-ли, зокрема, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, командир 4 стрілецько-го батальйону військової частини 3002 Національної Гвардії України підполко-вник Олег Конопляник, представник Апеляційного суду Закарпатської області Іван Стан.

«У нелегкий час випала вам доля служити. Але ми всі віримо у вас, ві-римо в нашу спільну перемогу. Дякуємо вам за службу, за вірність присязі. Знайте: ви завжди можете розраховувати на підтримку міської влади. Дякую родинам військовослужбовців, що підтримують своїх рідних. Вічна пам’ять і слава тим бійцям, яких, на жаль, уже немає серед живих», – сказав Богдан Анд-ріїв і передав вітання військовикам від міської ради, депутатського корпусу.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники у служ-бово-бойовій діяльності і з нагоди 79-ої річниці створення військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України нагороджено грамотами Ужгородської міської ради та цінними пода-рунками: командира І стрілецького батальйону військової частини 3002 лейте-нанта Андрія Вікулова; першого заступника командира 4 стрілецького баталь-йону, начальника штабу військової частини 3002 майора Олексія Ланового; офіцера-психолога 4 стрілецького батальйону військової частини 3002 лейтена-нта Олександра Федчука. Відзнаки вручив міський голова. Також від керівниц-тва міста військова частина отримала в подарунок спортивний інвентар.

Наприкінці урочистостей бійці Національної Гвардії України разом зі студентами Ужгородського коледжу культури і мистецтв подарували містянам і гостям обласного центру тематичний «Флешмоб гарного настрою» (керівники-постановники – заслужені працівники культури України Ірина Шевцова і Ми-хайло Шютів). Як підсумок прозвучало гасло: «Служити українському народо-ві!». У цьому – призначення національного війська. А в єдності армії та народу – сила і міць української держави.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS