Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 35 (958) День фізкультури і спорту відзначили одразу двома змаган-нями

Минулої суботи у спорткомплексі «Юність» відбувся «Відкритий кубок міста Ужгорода з боротьби самбо» серед юнаків і дівчат 2004–2009 років на-родження, а також турнір «Золото Карпат» серед ветеранів дзюдо.

За перемогу боролися понад дві сотні спортсменів із різних областей України. Зокрема, на татамі зійшлися ветерани дзюдо з Закарпаття, Хмельнич-чини, Львівщини, Івано-Франківщини, Києва, Дніпра, Харкова, Кропивницько-го, а також із-за кордону – зі Словаччини і Латвії. Закарпаття на змаганнях представили спортсмени з Ужгорода, Мукачева, Іршавського і Воловецького районів.

Учасників, тренерів і вболівальників на офіційному відкритті привітав від імені міського голови Богдана Андріїва його заступник Василь Гомонай: «Тішить, що молоде покоління має можливість подивитися і перейняти досвід ветеранів. А ті, своєю чергою, мають змогу прищеплювати ще більшу любов до спорту і здорового способу життя, за що велике спасибі. Сподіваємося, час, проведений в Ужгороді, запам’ятається тільки позитивними емоціями, тож ви із задоволенням приїжджатимете до нас і надалі».

Із вітальним словом виступили також начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталій Ерфан, куратор змагань – голова комісії з боротьби самбо і дзюдо серед ветеранів Юрій Клімантов, дире-ктор Ужгородської ДЮСШ № 1 Анатолій Коломоєць.

Керівник Закарпатської обласної федерації самбо Олег Ціник наголосив: «Дуже приємно, що саме в День фізичної культури і спорту вперше на Закар-патті, в Ужгороді можемо побачити вправність майстрів дзюдо і зовсім юних спортсменів із боротьби самбо».

Настрою на відкритті додали виступи з елементами художньої й танцю-вальної гімнастики учасників спортивного клубу «Пірует» та колоритні номери «Танцювальної корпорації друзів».

Організатори змагань висловили сподівання, що кожного наступного року кількість учасників тільки зростатиме.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS