Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 34 (957) Спільно – задля протидії злочинності

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв провів нараду за участі представників Управління патрульної поліції в Закарпатській області, Ужгоро-дського відділу поліції ГУНП, Ужгородської місцевої прокуратури, керівників і працівників структурних підрозділів міської ради.

Обговорили спільні дії в рамках виконання комплексної програми про-філактики і протидії злочинності в Ужгороді. Порушили низку актуальних пи-тань, що стосуються громадського порядку і боротьби зі злочинністю. Міський голова акцентував, зокрема, на необхідності посилення контролю за продажем алкоголю в нічний час, адже його реалізація вночі тягне за собою ріст право-порушень, актів вандалізму (нагадаємо, в Ужгороді діє рішення виконкому, яким від 23:00 до 7:00 заборонено продавати спиртні напої, крім реалізації їх у закладах ресторанного господарства). Богдан Андріїв попросив правоохорон-ців звернути більшу увагу і на роботу пунктів збирання та приймання металоб-рухту – випадки крадіжок люків у місті дуже почастішали.

Також Богдан Андріїв зазначив, що міська рада в межах своїх повноважень ро-бить усе від неї залежне, але важелів впливу на вирішення окремних проблем-них питань зі злочинністю не має. Тому потрібно налагоджувати тіснішу кому-нікацію, аби співпраця була ефективнішою.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS