Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 27 (950) Чехи запропонували провести в Ужгороді фестиваль пива та їжі

У п’ятницю міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з директором Чеського центру в Києві, другим секретарем Посольства Чеської Республіки в Україні з питань культури Луцією Ржегоржіковою, головою організації Чеський дім регіону в Ужгороді Павелом Мусілом та представниками Чеського дому – виконавчим директором Владиславом Юриною і членом виконавчої ради Іваном Терпаєм.

Пані Луціє наголосила, що чеська сторона дуже зацікавлена в розширенні і розвитку діяльності нещодавно відкритого Чеського дому регіону в Ужгороді.

Зокрема, гості запропонували вже ближчим часом, восени, провести в Ужгороді фестиваль чеського пива та їжі і попросили про сприяння цьому заходу з боку міської влади. Детальніше обговорили з Богданом Євстафійовичем формат фестивалю, можливі локації тощо.

Луціє Ржегоржікова також розповіла, що проходять проби на українсько-чеський фільм, зйомки якого будуть і в Ужгороді, у зв’язку з цим до нас приїде дуже відомий чеський колектив із філармонії міста Чеське Будейовіце, близько 30 митців, і вони хотіли б дати також в Ужгороді концерт.

Йшлося і про допомогу від Чеського дому регіону одному з класів ужгородської ЗОШ №3 з поглибленим вивченням англійської мови, інші перспективні напрямки співпраці.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS