Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 26 (949) «Кірпічка» може стати рекреаційною зоною

В Ужгородській міській раді відбулося зібрання робочої групи зі створення на території біля шкіл № 12 і № 15 та озера, яке в народі називають «Кірпічкою», сучасної зони відпочинку – парку.

Посадовці міськради і громадські активісти покроково обговорили орієнтовний план дій, адже на одному із сесійних засідань орендарям частини цієї території відмовили у продовженні угоди – саме для того, аби створити облаштований зелений міський громадський простір.

Заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, головний архітектор міста Олег Боршовський, начальник відділу землекористування Олександр Чепкий пояснили, що насамперед потрібно об’єднати всі три наявні поруч із озером земельні ділянки під єдиний статус рекреаційної зони і змінити їхнє цільове призначення. Такі рішення повинні пройти через сесію міської ради. Треба ще розробити детальний план території. За словами Олега Боршовського, вже є головне для цієї справи – геодезична зйомка. Необхідно звернутися до Басейнового управління водних ресурсів річки Тиси (Облводгоспу), аби провести очищення озера і виготовити паспорт водного об’єкта.

Які кроки слід зробити для цього, скільки це може забрати часу, обговорили на засіданні робочої групи. Ішлося і про те, як організувати системне прибирання, про що попереджати тих, хто приходить на «Кірпічку», а також про можливості впорядкування території, розробку згодом робочого плану, проекту створення там рекреаційного куточка тощо.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS