Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 26 (949) Змінити ставлення громадян до правоохоронців, завоювати довіру вдалося поліції за три роки

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв учора взяв участь в урочистих зборах з нагоди третьої річниці створення Національної поліції України, які відбулися в обласному центрі Закарпаття на площі Народній.

Вітаючи колег із різних підрозділів, які вишикувалися поруч із пам’ятником Тарасові Шевченку, начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин нагадав, що 3 роки тому Президент України підписав закон про створення правоохоронного органу нового зразка, наголосив на якісному забезпеченні діяльності працівників поліції сучасною технікою, новими автівками, програмним забезпеченням тощо.

Загиблих при виконанні службового обов’язку вшанували хвилиною мовчання, і двоє поліцейських віднесли квіти до пам’ятника полеглим правоохоронцям.

Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто побажав поліцейським ефективної роботи і підтримки суспільства.

Ужгородський міський голова відзначив, що за 3 роки неможливо повністю втілити реформу, але Національній поліції вдалося домогтися чи не найважливішого – змінити ставлення громадян до правоохоронців, завоювати довіру. За це та сумлінну роботу в забезпеченні прав і свобод громадян Богдан Андріїв щиро подякував поліцейським, побажав їм здоров’я, щастя, родинного благополуччя і чесно служити на­родові Ук­раїни.

Нача­льник Уп­рав­ління патрульної поліції Закарпатської області Юрій Марценишин подякував працівникам за сміливість, мужність, за те, що дотримуються принципів, закладених на старті створення Національної поліції України. Висловив вдячність і за допомогу, підтримку патрульної поліції колегам з інших підрозділів ГУ Нацполіції Закарпаття.

Щиро привітали поліцейських також перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич і заступник Мукачівського міського голови Олександр Галай.

Посадовці вручили правоохоронцям відзнаки міністра внутрішніх справ, чергові звання, грамоти, подяки, пам’ятні подарунки тощо. Ужгородський міський голова нагородив грамотами міської ради працівників патрульної поліції: капрала, поліцейського роти № 1 Едуарда Баллу; старшого лейтенанта, старшого інспектора з професійної підготовки відділу кадрового забезпечення Віталія Біленя; молодшого лейтенанта, інспектора роти № 1 Олега Дерев’янка; старшого лейтенанта, старшого інспектора з особливих доручень відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Віту Копинець; старшого лейтенанта, заступника командира батальйону Ігоря Щербанича.

Після завершення урочистих зборів поліцейські провели показові виступи на площі Народній. Зокрема, показали, як використовують службових собак, аби знайти зброю в автівці й затримати злочинця; як визволяють заручників, затримують грабіжників, протидіють озброєним нападникам; представили свої навички у бойовому мистецтві.

На виставці поруч із площею всі охочі могли оглянути зброю і спецпристрої, які використовує поліція, транспорт і навіть важку техніку – бойові розвідувально-дозорні машини.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS