Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 26 (949) За три роки патрульна поліція змужніла і здобула певний авторитет, хоч і відчувається нестача кадрів

Цього тижня в Ужгороді проводилися тематичні заходи до Дня Національної поліції та третьої річниці створення патрульної поліції. Чи вдалося за три роки підвищити рівень довіри населення до неї? Як працюється патрульним поліцейським у нашій області, зокрема в Ужгороді? Про це, а ще про найпоширеніші правопорушення, ситуацію на дорогах, велопатруль і не тільки ми поспілкувалися з начальником Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрієм Марценишиним.

– Повноваження патрульної поліції тепер охоплюють увесь край. Чи вдалося налагодити систему патрулювання по території Закарпаття? Які були труднощі?

– Управління патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві стало Управлінням патрульної поліції в Закарпатській області фактично наприкінці 2017 року. З того часу до нашої території обслуговування перейшли частини двох автошляхів – Н-09 (від «0 км» до Хуста), М-24 (від Мукачева до КПП «Лужанка») і дорожня станція «Велика Копаня». Значних труднощів не було, виникають певні робочі моменти, з якими патрульні успішно справляються.

– Через нестачу кадрів, появу нових вакантних місць відбувся безстроковий набір до лав патрульної поліції в Закарпатській області. Який штат тепер? Чи активніше люди зголошуються на службу патрульними?

– Наразі штат патрульних Закарпаття налічує 328 осіб, враховуючи й офісних працівників, а також працівниць, котрі тепер у декретних відпустках, та інших. Поки що маємо некомплект 55 осіб, і тепер триває набір. Єдине нововведення – максимальний вік потенційних наших співробітників тепер становить не 35 років, а сорок. Від початку року до нас приєдналося понад два десятки нових працівників, перед тим вони чотири місяці мали первинну професійну підготовку. Останніми до наших лав приєдналися шестеро випускників новоствореної у Києві Академії патрульної поліції. Таким чином, УПП в Закарпатській області має батальйон, до складу якого входять чотири роти і рота тактико-оперативного реагування (ТОР). Саме вони й виходять цілодобово на вулиці міст служити і захищати.

– Часто у ЗМІ з’являються повідомлення про ДТП. Які дорожньо-транспортні пригоди переважають?

– Упродовж січня – травня 2018 року на нашій території обслуговування зареєстровано 491 автопригоду, в тому числі 94 ДТП – з потерпілими. Найпоширенішими є зіткнення транспортних засобів, часто через недотримання безпечної дистанції між автомобілями. Щодо наїзду на пішохода або велосипедиста, то в період від січня по травень цього року сталося 74 такі автопригоди, це 7,6% від загальної кількості.

– А яких правопорушень на Закарпатті найбільше?

– Що стосується саме тих, котрі в компетенції патрульних, то йдеться про адміністративні правопорушення. Стосовно водіїв треба сказати, що лише одиниці з них дбають про власну безпеку і їздять пристебнутими. Частими є випадки кермування без страхових полісів, порушення вимог дорожніх знаків, розмітки… Упродовж шести місяців патрульні поліцейські склали 27 307 протоколів (7540 протоколів за керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції) і винесли 134 358 постанов (18 482 постанови за керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів).

– Чи допомагає міська влада Ужгорода Управлінню патрульної поліції в Закарпатській області? Як відбувається співпраця?

– Звичайно, підтримка з боку ужгородської влади є. Зокрема, місто закупило для нас два оснащені велосипеди для патрулювання. Зазвичай співпраця відбувається у форматі проведення спільних заходів, поїздок за кордон для обміну досвідом з нашими колегами тощо. Ми чудово розуміємо, що хоч формати роботи в нас різні, але працюємо ми на благо мешканців одного, нашого міста.

– Велопатруль – одна з новинок у вашій роботі. У яких частинах міста працюють патрульні на двох колесах? Все-таки зустріч із ними, кажуть містяни, – це рідкість.

– Якщо є можливість, то наші велопатрульні працюють у паркових та піших зонах. Такого роду патрулювання практикуємо в основному влітку у вихідні та святкові дні, а також задля публічної безпеки й порядку під час масових заходів, що відбуваються на нашій території обслуговування. Велопатрульні постійно беруть участь у різноманітних велозабігах на території Закарпаття. По нові знання нещодавно наші працівники їздили до Києва, де велопатрульних навчали канадські колеги. Сам спосіб патрулювання є справді ефективним, оскільки можна відпрацьовувати ті ділянки, куди не заїде службове авто, та й це набагато швидше, ніж робилось би пішки. Певно, єдиним мінусом є доправлення правопорушника. У таких випадках патрульні звертаються до колег, котрі патрулюють на автомобілях.

– Також ужгородців цікавить, чому рідко відбувається патрулювання в історичному центрі міста (Корзо, Корятовича тощо). Адже центральні частини, наприклад, закордонних міст постійно перебувають під наглядом поліції.

– Не можна погодитися з тим, що патрулювання у центральних частинах міста не здійснюється, – при нагоді кожен екіпаж постійно відпрацьовує свій квадрат. Можливо, це відбувається не так часто, як хотілося б, але тільки через значну кількість викликів. В Ужгороді практично постійно патрульні задіяні на опрацюванні викликів. Ми готові завжди прийти на допомогу, і люди це розуміють, тому досить часто викликають патруль із приводу питань, які навіть не належать до нашої компетенції. Але ми не маємо права не опрацювати звернення.

– Торік, з нагоди другої річниці УПП, ви розповідали про реалізовані проекти. Якою є цьогорічна робота управління в такому напрямку?

– Важко виділити щось одне, бо ми постійно працюємо над собою, намагаємося вдосконалюватися. Звичайно, деякі проекти нам важко реалізовувати через відсутність фінансування. Оскільки ми державна, а не приватна структура, то, на превеликий жаль, не все від нас залежить. Робимо акцент на міжнародну співпрацю, на те, щоб налагодити тісні міжнародні відносини. Уже відправляли на довгострокові стажування наших патрульних у Чехію та Словаччину. На досягнутому не зупинятимемося.

– Наостанок окресліть основні зміни, які простежуєте за три роки існування патрульної поліції. Над чим, на вашу думку, варто попрацювати?

– Ми виросли у професійному плані, змужніли, розширили території обслуговування, налагодили чітку співпрацю з різноманітними громадськими організаціями, іншими органами державної влади, здобули певний авторитет. Вважаю, що підтвердили основні принципи, закладені на початку, – відкритість, прозорість тощо. Крім того, відійшли від старої системи, системи показників, бо жодні статистичні дані не оцінять нас так, як суспільство. Тому основним критерієм роботи є довіра населення. Щодо доопрацювань, то хотілось би покращити матеріально-технічне забезпечення, стати в цьому плані більш осучасненими. Принагідно дякуємо всім за довіру і запевняємо, що ваша безпека – основний пріоритет у нашій роботі.

Юлія МЕДЮХ


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS