Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 25 (948) На засіданні виконкому скасували містобудівні умови й обмеження забудови земельних ділянок біля Обласного музично-драматичного театру

Цьоготижневе чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради розпочали з питання, включеного до порядку денного додатково, – про плановану забудову біля муздрамтеатру.

Члени виконкому підтримали проект рішення і скасували містобудівні умови й обмеження забудови земельних ділянок в Ужгороді за адресою: провулок Мостовий, поз. 2 і поз. 3 – від 26 червня 2018 року № 51/03-01/18, видані ТОВ «КОНТИНЕНТ ІНВЕСТ ГРУП», і наказ управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради від 26 червня 2018 року № 50-м, яким вони були затверджені. Містобудівні умови й обмеження було зобов’язано видати рішенням суду.

Нагадаємо, що у вівторок на сесії Ужгородської міської ради, аби зупинити заплановану забудову, ухвалено рішення викупити для суспільних потреб три земельні ділянки біля Обласного музично-драматичного театру, які перебувають у власності фізичних осіб (детально про перебіг сесії читайте на сторінках 1 і 6).

Підтримали члени виконкому і проект рішення про приватизацію державного житлового фонду, таким чином задовольнивши заяви 7 ужгородців; через некомплектність поданих документів двох заяв не підтримали. Проголосували за видачу службових ордерів трьом учасникам АТО, підтримали укладення договорів найму, прийняли двох осіб на квартирний облік, внесли зміни до списків черговості, шістьох ужгородців зняли з квартирного обліку.

Далі на засіданні виконкому розглянули проект рішення «Про забезпечення організації пасажирських перевезень на окремих міських автобусних маршрутах загального користування». Проголосували за припинення дії договорів № 30 від 4 вересня 2017 року про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 20 «Площа Корятовича – Речовий ринок» і № 4 від 27 січня 2016 року про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 4 «Площа Корятовича – КПП “Ужгород”» (через вулиці Верховинську, Лозову, Сріблясту), укладених із ТОВ «ТРАНС-УЖ». Цим самим рішенням підтримали зміну міського автобусного маршруту загального користування № 18 «Вулиця Панаса Мирного – Вулиця В’ячеслава Чорновола» (через Слов’янську набережну, залізничний вокзал) шляхом виключення його з маршрутної мережі, затвердженої рішенням виконкому 19.12.2012 № 475 «Про маршрутну мережу автобусних маршрутів», і включили до маршрутної мережі як маршрут № 18 «Гіпермаркет “Епіцентр” – УжНУ» (через площі Петефі і Корятовича).

Оголошення про конкурс із визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування вміщено в цьому номері газети на сторінці 10.

Ужгородська міська рада клопотатиме перед Обласною державною адміністрацією про представлення багатодітної матері Світлани Василівни Ленько, яка виховала п’ятьох дітей, на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» – відповідний проект рішення підтримали на засіданні виконкому.

Члени виконкому надали дозволи на переведення житлових приміщень у нежитлові за чотирма адресами. Власників, яким надано дозвіл, зобов’язали: укласти договори з департаментом міського господарства про сплату грошової компенсації в цільовий соціально-економічний фонд розвитку міста; укласти з відповідними організаціями угоди про оплату комунальних послуг та експлуатаційних видатків, пов’язаних з утриманням будинку і прибудинкової території, впродовж місяця від дня отримання копії рішення; оформити документи на право користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства.

Згідно з адресним планом Ужгорода на засіданні виконкому міськради присвоєно поштові адреси: на індивідуальний житловий будинок на вулиці Володимира Короленка; на частину житлового будинку на вулиці Підградській; на кафе і магазин на вулиці Собранецькій; на будівлі трансформаторних підстанцій на кількох вулицях міста за зверненням ПрАТ «Закарпаттяобленерго». Присвоїти поштові адреси на проектований багатоквартирний житловий будинок на вулиці Петра Лінтура члени виконкому відмовилися через невиконання визначених умов.

Крім того, члени виконкому міської ради своїм рішенням дали згоду Ужгородському національному університетові на встановлення пам’ятної дошки професору Самуїлові Давидовичу Берману (1922–1987) на фасаді будинку № 1 на вулиці Собранецькій, де науковець жив у 50–60-их роках минулого століття. Замовник має розробити, погодити, затвердити проектну документацію і встановити пам’ятну дошку відповідно до Наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури й Міністерства культури і мистецтв України «Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів» 30.11.2004 № 231/806, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.12.2004 за № 1588/10187.

Ще на засіданні виконкому погоджено влаштування велопаркувальної стійки загального користування біля будівлі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка на проспекті Свободи, 16. Замовник – бібліотека – має розробити проект влаштування велопаркувальної стійки і погодити його з департаментом міського господарства й управлінням містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

Караоке-клубові «Fusion Voice» на вулиці Олександра Фединця, 50 члени виконкому міської ради відмовили у встановленні режиму роботи в нічний час через численні порушення.

Двом громадянам схвалено дозволи на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти. Одному громадянинові відмовили в наданні дозволу на реалізацію квартири. Цим же рішенням надано двом дітям статус дитини, позбавленої батьківського піклування, одну дитину скеровано до Свалявського будинку дитини, двом дітям призначено опікунів.

Члени виконкому міської ради погодили орієнтовний план роботи на друге півріччя. Відповідно до рішення передбачено засідання: 11-го і 25 липня; 8-го і 22 серпня; 12-го і 26 вересня; 10-го і 24 жовтня; 14-го і 28 листопада; 12-го і 26 грудня. Рішення містить і перелік питань для розгляду на засіданнях виконавчого комітету, для розгляду на засіданнях у порядку контролю; питань, що вносяться на розгляд виконкому в міру надходження.

Також узяли до уваги члени виконкому представлений звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету Ужгородської міської ради за І півріччя 2018 року.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS