Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 25 (948) Гордість нашого міста, батьків і вчителів. В Ужгороді урочисто вітали найкращих випускників шкіл 2018 року

Святкування, під час якого вручили золоті та срібні медалі, відбулося на початку тижня у великій залі Закарпатської обласної філармонії.

Золотих і срібних медалістів поздоровили міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, секретар міської ради Андріана Габор, начальниця управління освіти міськради Марина Пуківська, заступниця начальника управління освіти Наталія Мухомедьянова.

«Ви – гордість нашого міста, батьків і вчителів. Пишаємося вами, – сказав у вітальному слові міський голова. – Попереду у вас – доросле самостійне життя. Ставте перед собою цілі, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, вірте – і вам усе вдасться. Однак хоч би де ви продовжили навчання – в Україні чи за кордоном, завжди пам’ятайте: ви – випускники ужгородських шкіл. Ніколи не забувайте про своїх учителів, навідуйтеяь до рідних навчальних закладів». Богдан Андріїв подякував керівникам шкіл, педагогам, батькам, які докладали зусиль, щоб діти змогли показати високі успіхи у навчанні.

Звернулася до випускників і Марина Пуківська: «Шановні випускники! Ви отримали свій перший важливий документ про освіту. Попереду на вас чекає багато відкриттів, і я бажаю вам не боятися труднощів, які зустрічатимуться на шляху. Упевнено йдіть до поставленої мети, завжди залишайтеся найкращими з найкращих – як для своїх батьків, так і для вчителів. Натхнення вам у всіх справах, які будете розпочинати!».

Від імені всіх ужгородських випускників зі сцени виступив учень УЗОШ № 15 Віталій Ганулич. «11 років тому мої батьки і батьки всіх присутніх у залі випускників привели нас до школи. Ми стали учнями, дізналися багато цікавого, познайомилися з новими людьми, які спочатку стали однокласниками, а далі – друзями. Протягом усього цього часу вчителі підтримували нас, допомагали, коли виникали труднощі, за що їм величезне спасибі. Дякую вчителям за те, що дали знання, поділилися багатим досвідом і заклали фундамент для нашого подальшого розвитку. Саме завдяки праці цих людей сьогодні тут нагороджують найкращих учнів за успіхи у навчанні», – сказав Віталій і привітав усіх випускників з успішним завершенням навчання.

Любов Попович, директорка Лінгвістичної гімназії імені Тараса Шевченка, де цьогоріч найбільше медалістів, поділилася секретом успіху. За її словами, це – спільна титанічна праця педагога й учня.

Отож цьогоріч 65 випускників ужгородських шкіл здобули медалі: 48 золотих і 17 срібних. Найбільше медалістів у Лінгвістичній гімназії імені Тараса Шевченка – двадцять три, із них 13 золотих медалістів, десять – срібних; 11 медалістів (9 золотих і 2 срібні) – у Класичній гімназії; семеро медалістів – у ЗОШ № 15 (6 золотих, 1 срібний); шестеро медалістів – 4 золоті і 2 срібні – закінчили Ужгородську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови; п’ятьох золотих медалістів має Ужгородська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 5 із поглибленим вивченням іноземних мов; чотирьох золотих медалістів – ЗОШ № 8; трьох медалістів – 2 золотих та 1 срібного – виховали вчителі Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 20 – ліцею «Лідер»; двох золотих медалістів має Ужгородська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів; по одному золотому медалістові у ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6, № 9 і ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10 з угорською мовою навчання імені Габора Дойко; одного срібного медаліста має багатопрофільний ліцей «Інтелект» – ЗОШ І–ІІІ ступеня № 11.

За традицією, аби пам’ять про найкращих учнів залишилася не тільки в серцях учителів та школярів, у стінах школи, а й в Ужгороді, аби вони знали, що ними пишається місто, міський голова і начальниця управління освіти засвідчили імена випускників-медалістів у Золотому літописі – Книзі шани за особливі успіхи у навчанні.

Після вручення медалей випускникам відбулося нагородження переможців ІV (підсумкового) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Грамоти міського голови та подарунки отримали Олександра Соломка – учениця 2(6) класу Лінгвістичної гімназії імені Тараса Шевченка, Анна Бельчикова – учениця 1(5) класу Лінгвістичної гімназії імені Тараса Шевченка і Вероніка Хланта – учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6.

Завершив урочистості святковий концерт.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS