Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 25 (948) Словаки наголосили на успішності спільних із Ужгородом проектів

Тривалу, вже майже двадцятилітню, співпрацю міст-побратимів – українського Ужгорода і словацького Міхаловце відзначили на зустрічі керівництва муніципалітетів у рамках святкування Дня міста Міхаловце.

Приматор (мер) Міхаловце Вільям Загорчак привітав колег, наголосив на успішності спільних із Ужгородом проектів у галузі туризму, які вдалося реалізувати за фінансової підтримки Європейського Союзу, і сказав, що добре знає, як ідуть справи, що і як робиться в Ужгороді. Вільям Загорчак розповів також, що в Міхаловце почала працювати нова сучасна лікарня, оновлено зимовий стадіон із хокейним полем, триває облаштування дорожніх розв’язок із коловим рухом тощо.

Керівниця ужгородської делегації, керуюча справами виконкому міськради Олена Макара передала вітання від міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, побажала миру і здоров’я кожній родині, подякувала за гостинний прийом і запросила на відзначення у вересні 1125-річчя Ужгорода.

На зустрічі була і делегація ще одного міста-побратима Міхаловце – чеського Вишкова під керівництвом першого віце-мера Бжетіслава Уснула. Словацькі, українські й чеські управлінці обговорили питання розбудови інфраструктури, особливості виборчого законодавства, співпраці міської влади з громадами міст.

Вільям Загорчак та Олена Макара намітили кроки для початку підготовки до відзначення наступного року 20-річчя підписання угоди про побратимство Ужгорода і Міхаловце.

Олена Макара залишила запис у Книзі почесних гостей Міхаловце – вітання з Днем міста.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS