Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 24 (947) В Ужгороді розпочинають ще дві публічні консультації

Нові публічні консультації в Ужгороді презентували під час прес-конференції в міській раді керуюча справами виконавчого комітету міськради Олена Макара і регіональний представник Інституту «Республіка» Микола Яцков.

До 1 серпня 2018 року мешканці міста мають змогу висловитися щодо облаштування болардів на вулиці Собранецькій та організації руху транспорту на вулиці Довженка від 10 квітня по 10 травня.

«Ми запускаємо ще дві публічні консультації. Зокрема, можна обрати схему облаштування болардів на вулиці Собранецькій. Пропонується кілька варіантів їх розміщення: з обох боків вулиці; тільки з одного боку; лише там, де ширина тротуару менша ніж 2 метри; або взагалі не потрібно їх розміщувати», – розповів Микола Яцков.

Нагадаємо, що боларди – це вуличні обмежувальні стовпи, бетонні напівсфери тощо, призначені для блокування проїзду і паркування автотранспорту, для відмежування газонів та пішохідних зон від доріг. Такі в Ужгороді вже встановлені, наприклад, на площі Поштовій, набережній Незалежності, вулиці Духновича.

«Також прохання до ужгородців відповісти на питання, як організувати рух транспорту на вулиці Довженка з 10 квітня по 10 травня. Локація і період обрані не випадково, адже пам’ятки архітектури в поєднанні з чудовим цвітом сакури спонукають до фотосесій на вулиці Довженка о цій порі. Однак це не дуже безпечно з огляду на жвавий рух транспорту. Тому ужгородці можуть обрати один із трьох варіантів вирішення питання: заборонити рух усіх транспортних засобів у святкові та вихідні дні; заборонити рух усіх транспортних засобів у святкові та вихідні дні з 8:00 до 17:00; або взагалі не обмежувати рух транспортних засобів», – додав Микола Яцков.

Узяти участь у консультації можна, висловившись за допомогою sms або ж на сайті Ужгородської міської ради, де створено рубрику «Публічні консультації».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS