Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (943) В школах пролунав останній дзвоник

В Ужгороді зі школою символічно попрощалися 690 одинадцятикласників. Попереду у них ще складання ЗНО, а в 1241 дев’ятикласника – державна підсумкова атестація.

Урочисто відзначили закінчення навчального року в усіх ужгородських школах, хоча кожен навчальний заклад обирав свій формат святкування. Від традиційних лінійок із промовами та виступами у місті відмовилися кілька років назад, тому прощання зі школою було радше родинним святом: батьки та вчителі, молодші школярі вітали випускників із початком нового етапу в житті, згадували успіхи учнів на олімпіадах, конкурсах і змаганнях, діти раділи тривалим канікулам, але й трохи сумували, що розлучаються з більшістю друзів-однокласників.

Прощальний шкільний вальс, квіти, усмішки і сльози, вишиванки і численні фото – це було в усіх ужгородських школах і навчально-виховних комплексах.

Міський голова Богдан Андріїв та секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор побували на святі останнього дзвоника в школах №3, 4 та у Лінгвістичній гімназії. Заступники міського голови Олександр Білак та Василь Гомонай – у школі №1.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS