Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (943) Можливості відкриття нових або зміни наявних автобусних маршрутів вивчали в Ужгороді

Уже за кілька місяців, у серпні, очікується прибуття до Ужгорода нових автобусів, закуплених для комунального автотранспортного підприємства. За дорученням міського голови Богдана Андріїва розпочато підготовку до цього – для забезпечення новим якісним низькопідлоговим громадським транспортом напрямків із найбільшим пасажиропотоком.

Особливо багато людей їздить із «Нового району» до площі Федора Корятовича, площі Шандора Петефі і на «БАМ» (УжНУ, міська лікарня, міська поліклініка). До міської ради надходило чимало звернень від містян, від директорів шкіл № 10 і № 11, від керівника парку «Під Замком» із проханнями про відкриття автобусного маршруту з Нового району, мікрорайону «Боздош». З огляду на це запропоновано зміни до автобусного маршруту № 18 – від гіпермаркету «Епіцентр» до УжНУ» (через площі Петефі й Корятовича). Це дозволить дістатися до найбільш відвідуваних «точок» Ужгорода без пересадок і подвійної оплати, зокрема й людям з інвалідністю.

Змінити маршрут запропонували так, щоб він проходив вулицями Миколи Бобяка, Тиводара Легоцького, Марії Заньковецької, Михайла Грушевського, Минайською, Швабською, площею Шандора Петефі, вулицями Мукачівською, Івана Анкудінова, Підградською, площею Федора Корятовича, вулицями Собранецькою, Олександра Грибоєдова, Університетською. Це 20 автобусних зупинок в одному напрямку.

Згідно з розпорядженням міського голови робоча група, до якої ввійшли представники відділу транспорту, департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Закарпатській області, комунального підприємства «КШЕП», Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (Олександр Лизанець), Управління «Укртрансбезпеки» в Закарпатській області, Закарпатської обласної організації Громадянської мережі «Опора» (Ярослав Гулан), депутат міської ради (Віталій Готра), провела обстеження інфраструктури, щоб уточнити, як саме прокласти цей автобусний маршрут.

Безпосередньо проїхавши маршрутом, члени робочої групи дійшли висновку, що необхідно облаштувати нові автобусні зупинки: на вулиці Швабській у прямому і зворотному напрямках, на вулиці Шумній (біля парку «Під Замком»). Тоді буде зручно користуватися таким маршрутом і жителям вулиць Електрозаводської, Івана Панькевича, Заводської, Айвазовського, а також Івана Анкудінова. Крім того, для уникнення заторів вирішили рекомендувати міській раді заборонити паркування транспортних засобів на одній зі сторін вулиць Підградської, Панаса Мирного; на Швабській – від будинку № 71 до будинку № 37а; повністю – на відрізку вулиці Олександра Фединця між будинками № 68 – № 40. Для розвантаження від транспорту площі Корятовича та уникнення аварійних ситуацій, пов’язаних із заїздом автобусів у центр міста, необхідно розглянути можливість облаштування нової автобусної зупинки на вулиці Підгірній біля будинку № 44 (навпроти ЗОШ № 2) для всідання-висідання пасажирів при виконанні рейсів від УжНУ в напрямку Нового району.

Для максимально зручного пересування містом працівники міської ради напрацьовують також інші маршрути за зверненнями ужгородців. Прохання подавати пропозиції, зауваження до відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку. Тел. 61-62-85, е-mail transp@rada-uzhgorod.gov.ua.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS