Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (943) Відбулося засідання транспортної комісії – розглянуто понад десяток питань

Щодо звернення ТОВ «УНГВАЙЕР» про розміщення інформаційних покажчиків на вулиці Юрія Гагаріна – члени комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді не надали такого дозволу.

Під час обговорення звернення одного з ужгородців про організацію дорожнього руху вулицями Михайла Коцюбинського – Лесі Українки зазначалося, що на вказаних вулицях є односторонній рух, а облаштування пішохідного переходу на дорожньому покритті з бруківки технологічно недоцільне. Департаментові міського господарства доручено обстежити зелені насадження і визначити, чи варто для безпеки руху на цих вулицях провести їх обрізування.

Стосовно питання, яке порушило Управління патрульної поліції області, – про організацію дорожнього руху вулицею Ернста Тельмана – члени комісії нагадали, що на цей рік у Програмі благоустрою, підтриманій депутатами на сесії, не передбачено капітального ремонту цієї вулиці.

З питання встановлення обмежувачів руху і дорожніх знаків на вулиці Олександра Богомольця – всі зауваження, з якими звернувся заявник, комісія розгляне при розробці проекту реконструкції цієї вулиці.

А щодо встановлення, за депутатським зверненням, обмежувачів на вулиці Олекси Борканюка члени комісії не заперечують, за умови відповідності ДСТУ і за власний кошт.

Ішлося на засіданні і про облаштування автобусної зупинки біля гіпермаркету «Епіцентр» – за рішенням комісії відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку скерує листа керівництву торгового центру стосовно облаштування нової сучасної автобусної зупинки згідно із затвердженим архетипом.

На засіданні затверджено акт обстеження наприкінці квітня дорожньої інфраструктури міста, яке проводили працівники відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради.

За цим документом, зокрема, комісія підтримала пропозиції транспортного відділу:

– доручити департаментові міського господарства демонтувати обмежувачі руху на вулиці Яроцькій і дорожній знак «Рух вантажного транспорту заборонено» на вулиці Устима Кармелюка;

– рекомендувати подати питання встановлення обмежувача руху на вулиці Василя Комендаря (Джамбула, біля будинку 78) на розгляд виконкому міської ради;

– зміни в організації дорожнього руху на вулиці Льва Толстого вважати недоцільними, проте департаментові міського господарства доручено встановлювати там сферичні обмежувачі руху;

– облаштувати пішохідний перехід на Слов’янській набережній немає технічної можливості;

– так само немає технічної можливості облаштувати автобусну зупинку на вулиці Іштвана Дендеші (біля будинку 160);

– для облаштування місця паркування на Слов’янській набережній заявник спочатку повинен узгодити земельні питання в міській раді.

За рішенням членів комісії питання облаштування автобусних зупинок на вулиці Минайській відклали до проведення обстеження на місці, як і встановлення обмежувачів руху на вулиці Єньківській.

Погоджено на засіданні акт, напрацьований створеною за розпорядженням міського голови робочою групою, про готовність автобусного маршруту «Гіпермаркет “Епіцентр” – УжНУ» через площі Петефі, Корятовича до обслуговування. Рекомендавано забезпечити його автобусами великої пасажировмісності (100 місць) через внесення змін до маршруту № 18 «Вулиця Панаса Мирного – Вулиця В’ячеслава Чорновола».

Серед рішень комісії – і доручення департаментові міського господарства міськради Ужгорода встановити дорожні знаки «Автобусна зупинка» біля міської лікарні на вулиці Олександра Грибоєдова та обмежувачі руху (сфери) на подвір’ї будинку № 1 на площі Жупанатській.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS