Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 20 (943) Виконком: в Ужгороді працюватиме сім денних таборів відпочинку

За відповідний проект рішення проголосували на цьоготижневому засіданні виконкому. Табори відпочинку організують для 1020 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з денним перебуванням в одну зміну терміном 14 днів.

Працюватимуть табори від 29 травня до 15 червня 2018 року за кошти міського бюджету на базі:

– спеціалізованої школи І–ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням англійської мови (120 дітей);

– спеціалізованої школи І–ІІІ ст. № 5 із поглибленим вивченням іноземних мов (180 дітей);

– загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 6 імені Василя Ґренджі-Донського (120 дітей);

– багатопрофільного ліцею «Інтелект» – ЗОШ І–ІІІ ст. № 11 (150 дітей);

– ЗОШ І–ІІІ ст. № 19 (180 дітей),

– ліцею «Лідер» – ЗОШ І–ІІІ ст. № 20 (210 дітей),

– навчально-виховного комплексу «Первоцвіт» (60 дітей).

Члени виконкому надали кілька дозволів на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою, зокрема: тривалістю 5 діб – для заміни каналізаційного випуску житлового будинку 38 на вулиці Олександра Фединця; для облаштування водопостачання і каналізації житлового будинку б/н на вулиці Виничній, житлового будинку 25/1 на вулиці Петра Лінтура. Натомість відмовили у дозволі на проведення робіт для прокладання мереж електропостачання багатоквартирних житлових будинків на вулиці Петра Лінтура, 3.

На засідання виконкому запросили заявників, і вони підтвердили, що гарантують відновлення дорожнього покриття вчасно та належним чином.

Міський голова Богдан Андріїв укотре наголосив, що не погоджуватимуть дозволів на роботи тим заявникам, які не виконали попередньо взятих зобов’язань і не відновили покриття.

Члени виконкому затвердили перелік актів списання з балансу департаменту міського господарства багатоквартирних будинків на вулицях: Степана Руданського, 3; Романа Шухевича, 12а; Загорській, 170; Шумній, 49.

Голови правлінь новостворених об’єднань співвласників: ОСББ «Руданського-3», ОСББ «Романа Шухевича 12А», ОСББ «Загорська 170» – і співвласники будинку № 49 на вулиці Шумній повинні забезпечити належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку.

На засіданні розглянули і підтримали проекти рішень про переоформлення та надання дозволів на розміщення гаражів, про приватизацію державного житлового фонду.

Проект рішення про зовнішню рекламу зняли на довивченння.

Як повідомив Богдан Андріїв, який головував на засіданні виконкому, є можливість створити в Ужгороді Академію футболу. Один із кроків до цього – члени виконкому затвердили у новій редакції договір про спільну діяльність між Ужгородською міською радою, благодійною організацією «Благодійний фонд підтримки спортсменів та футболістів “Академія Футболу Карпатія”» і комунальним підприємством «Стадіон “АВАНГАРД”». За цим документом усі сторони зобов’язуються об’єднувати зусилля і майнові вклади для розбудови та утримання соціальної інфраструктури міста. Благодійний фонд на підставі укладеного договору про підтримку з Федерацією Футболу Угорщини отримає фінансову допомогу і за ці кошти має намір провести роботи на об’єктах стадіону «Авангард», модернізацію наявного натурального футбольного поля (споруди І – чаші стадіону з трибунами), реконструкцію окремих споруд у футбольне поле зі штучним покриттям. Реконструкцію передбачено провести до кінця 2023 року.

Своїм рішенням члени виконкому погодили створення комісії з питань присвоєння (зміни) поштових адрес і затвердили Положення про її діяльність. Головою комісії призначено заступника міського голови Ігоря Фартушка, заступником голови комісії – начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора міста Олега Боршовського.

Комісію створено для розгляду заяв і поданих до них документів щодо присвоєння (зміни) поштових (юридичних) адрес об’єктам нерухомого майна в Ужгороді; контролю за дотриманням забудовниками правил благоустрою на території міста. Зокрема, перевірятимуть наявність у забудовників укладеного договору на вивезення твердих побутових відходів із відповідними обслуговуючими організаціями; чи є виконавче знімання М 1:500, чи проведено благоустрій прибудинкової території і сплачено пайовий внесок до бюджету на розвиток інфраструктури міста.

Рішення Комісії є підставою для підготовки управлінням містобудування та архітектури проекту рішення виконкому про присвоєння поштової адреси, зміни поштової адреси.

Затвердили на засіданні виконкому міськради і комісію з питань визначення потреби в земельних ділянках та порядку їх надання учасникам бойових дій у зоні проведення АТО в новому складі. Очолив комісію заступник міського голови Ігор Фартушок. Секретар міськради Андріана Габор стала заступницею голови комісії. Попереднє рішення з цього питання втратило чинність.

Ще одним рішенням на засіданні виконкому 5 особам надано дозволи на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти. Цим же рішенням одному громадянину встановлено порядок побачення з його малолітньою донькою; трьох дітей направлено в Обласний будинок дитини у Сваляві; двох дітей визнано такими, що втратили статус дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв’язку з поверненням матері з місць позбавлення волі.

На засіданні виконкому погоджено роботу в нічний час магазинам «Пролісок» на вулиці Михайла Грушевського, 27 і «М’ясков» на вулиці Тиводара Легоцького, 54. Рішення передбачає, що в разі надходження інформації контролюючих та правоохоронних органів про порушення чинного законодавства, обґрунтованих скарг мешканців міста встановлення нічного режиму роботи переглянуть.

Члени виконкому Ужгородської міської ради проголосували за рішення демонтувати самовільно встановлені об’єкти, власники яких не виявлені:

– обмежувачі руху на місці паркування навпроти будинку № 3 на вулиці Швабській;

– обмежувачі руху на місці паркування на вулиці Андрія Новака навпроти закладу швидкого харчування «Chicken HUT»;

– обмежувачі руху, бетонні блоки у провулку Залізничному навпроти будинків №№ 26, 28;

– обмежувачі руху, бетонні блоки навпроти будинку № 35 на вулиці Кальмана Міксата;

– обмежувачі руху на місці паркування на вулиці Михайла Грушевського, 65-67;

– обмежувачі руху, бетонні блоки на вулиці Олександра Можайського, №№ 32, 34.

Департамент міського господарства спільно з відділом муніципальної інспекції з благоустрою повинні, відповідно до рішення, провести демонтаж самовільно встановлених обмежувачів руху силами комунальних служб міста.

Також на засіданні виконкому затвердили перелік оплачуваних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді таких робіт.

Отже, порушники виконуватимуть:

– прибирання доріг, вулиць, скверів, бульварів, інших територій;

– роботи з озеленення міста, зон відпочинку і придорожніх смуг;

– малярні роботи на об’єктах благоустрою і житлового фонду;

– упорядкування кладовищ, місць меморіальних поховань, пам’ятників, братських могил, які мають офіційний статус;

– очищення об’єктів благоустрою від несанкціонованої реклами, оголошень, бруду тощо.

Один із пунктів рішення гласить: визначити, що порядок організації, виконання та оплати оплачуваних суспільно корисних робіт буде затверджено після їх нормативно-правового врегулювання законодавством України.

Працюватимуть на таких роботах на комунальних підприємствах: «КШЕП», «Ужгородський комбінат комунальних підприємств», «Парк культури та відпочинку «Під замком» і на підприємстві «Агромікс».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS