Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (938) Чим живуть ужгородські пластуни

Дізнатися про «Пласт» більше і побачити, чим живе пластунська родина, в Ужгороді минулої неділі могли всі охочі: члени організації анонсували захід через соціальні мережі, запрошували в гості. Завітали до нашого міста і пластуни з Хуста.

Голова ужгородського осередку «Пласту» Людмила Лівак розповіла, що вирішили зібратися, аби відзначити 106-у річницю організації, подякувати містянам, за підтримки яких проект пластунів став одним із переможців Бюджету громадської ініціативи, і показати, на що спрямують кошти, котрі міська рада виділить у рамках реалізації проектів громадського бюджету.

Зібралися на подвір’ї колишнього бізнес-інкубатора на вулиці 8 Березня, 46 – саме тут і буде пластова домівка: кілька кімнат для цього надала в користування пластунам Ужгородська міська рада.

Пластунів привітав із перемогою проекту Бюджету громадської ініціативи, з тим, що їх підтримали ужгородці, виконувач обов’язків міського голови, його заступник Ігор Фартушок. Він висловив переконання, що ці діти – майбутнє України, адже виховуються вони у «Пласті» в дусі християнської моралі та патріотизму.

Як воно – бути учасником Великої гри, могли спробувати всі присутні. Організатори підготували різноманітні ігри, великодні гаївки, писанкові бої, лабіринти; працювала фотозона; в інформаційному центрі можна було дізнатися більше про «Пласт», про те, що він дає дітям, про його історію, переглянути світлини.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS