Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 15 (938) Як впроваджують хмарні сервіси у Новій українській школі

12–14 квітня в Ужгороді відбувся Всеукраїнський форум «Впровадження хмарних технологій у сучасний освітній процес». Організатори заходу – Ужгородська міська рада, зокрема управління освіти, і спеціалізований навчально-виховний комплекс «Пролісок», за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Хмарні технології надають користувачам Інтернету доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервісу. Сьогодні вони активно впроваджуються у багатьох сферах життєдіяльності, проте чи не найпопулярнішими є в освіті, зазначалося на форумі. Прикладів використання хмарних технологій у школі вже багато – це й електронні журнали та щоденники, і онлайн-сервіси для навчального процесу, спілкування, тестування, і системи дистанційного навчання, бібліотека, медіатека, відеоконференції тощо.

12-го квітня педагоги СНВК «Пролісок» провели заняття в рамках впровадження проекту «Я – європеєць!» із застосуванням хмарних технологій.

Проект включає кілька підпроектів:

«Я – маленький українець!» – для вихованців старшої дошкільної групи;

«Я – школяр!» – для учнів перших класів;

«Я – ужгородець!» – для учнів других класів;

«Я – житель Закарпаття!» – для учнів третіх класів;

«Я – громадянин України!» – для учнів четвертих класів (І частина);

«Я – маленький європеєць!» – для учнів четвертих класів (ІІ частина).

Днями на базі Обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» учні й педагоги СНВК «Пролісок» мали публічний захист довготривалого проекту «Я – європеєць!», де були присутні секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор, доцент педагогічних наук, заступниця директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Світлана Литвинова, завідувач сектору електронних освітніх ресурсів Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Олег Китайцев.

Педагогам, які проводили заняття, вручено сертифікати учасників Всеукраїнського форуму «Формування Нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів», а учням – переможцям інтелектуальних ігор та конкурсів, найактивнішим учасникам проекту Андріана Габор вручила від Ужгородської міської ради цінні подарунки – планшети, флешки і павербанки.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS