Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 13 (936) Електронний квиток – вимога часу. Міська влада сприяє запровадженню універсальної систему оплати проїзду

Пристрої зручної для пасажирів та водіїв автоматизованої системи оплати проїзду від ТОВ «Лот» із Харкова в Ужгородській міській раді представив генеральний директор підприємства Олег Дивінець.

Виробники приїхали до Ужгорода, щоб запропонувати різні пристрої, які дають змогу оплачувати за проїзд банківськими картками, картками для проїзду, готівкою тощо. Побачити їх у дії змогли представники міськради, перевізники, які працюють у місті, і директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв відзначив, що електронний квиток – вимога часу і міська влада робить усе, аби запровадити якомога зручнішу і для водіїв, і для пасажирів універсальну та сучасну систему. «Детальне ознайомлення з вашими можливостями – ще один крок, щоб ми остаточно вирішили, як саме працювати в Ужгороді», – сказав він.

Олег Дивінець розповів про «Лот» – що підприємство діє від 1996 року, тепер їхні проекти працюють у 12 країнах, зокрема в метро Харкова, Баку, Єревана, на залізничному приміському транспорті Львова, Києва, на транспорті в Ташкенті. Пропонують більш як десяток різновидів валідаторів, диспетчеризацію транспорту, системи контролю оплати за проїзд.

Генеральний директор харківського підприємства показав пристрої, які дають можливість отримувати квиток, оплачуючи різними способами, – скажімо, безконтактно з банківської картки (не вставляючи картки у пристрій, а лише приклавши її на мить до валідатора); з карток безпосередньо для проїзду, якщо, наприклад, організація придбала їх за безготівковим розрахунком для працівників; використовуючи спеціальну програму на телефоні; сплачуючи за разовий проїзд водієві, тощо.

Зазначалося, що квиток при цьому – ще й страховий поліс, який у разі надзвичайного випадку є підставою для отримання відшкодування. Також автоматично ведеться облік усіх перевезених пасажирів та отриманих за це коштів, що важливо як для перевізників, так і для управлінців муніципалітету. Є можливість і надавати різні картки для пільгових категорій – до прикладу, студентів та пенсіонерів, однак із запровадженням монетизації пільг за проїзд, коли платитимуть усі, а окремим категоріям відшкодовуватимуть певну суму, це вже може бути не надто актуальним.

Керівника фірми «Лот» докладно розпитували про різні системи і вартість устаткування, а вона еквівалентна приблизно 1200-1300 євро на один автобус без урахування загальноміського програмного забезпечення для автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

«Обирайте, що буде зручним саме для вас. Ми працюємо від консалтингу (консультування для ухвалення рішення) – до розробки систем, виготовлення пристроїв і навчання персоналу. Якщо вирішите працювати з нами, можемо, врахувавши ваші побажання, зробити саме таку систему, яка найефективніша, і обчислити її вартість», – запевнив Олег Дивінець.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS