Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 13 (936) Депутати затвердили Програму підтримки і партнерства між міськрадою та суб’єктами малого і середнього бізнесу

Перед початком роботи чергової сесії Ужгородської міської ради, яка відбулася вчора, міський голова Богдан Андріїв провів спільне засідання постійних депутатських комісій.

Після офіційного відкриття сесійного засідання міський голова нагородив почесними грамотами педагогів-хореографів народного художнього колективу «Студія сучасного танцю «Бліц» – за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сучасної хореографії міста Ужгорода і за призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Почесні грамоти отримали Каріна Дичка, Елеонора Кос, Надія Мальована, Каріна Пфайфер, Степан Федьо і Богдана Фрішнич. Тільки за місяць «Бліц» привіз до Ужгорода 7 золотих медалей з різних конкурсів, повідомила керівниця студії, депутатка міськради Олена Камінська.

Відтак депутати проголосували за звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2017 рік.

Як ідеться у проекті рішення, аналіз результатів основних показників економічного і соціального розвитку міста у 2017 році свідчить, що, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, у багатьох сферах розвитку міста відбулися позитивні зрушення порівняно і з початком року, і з відповідним періодом 2016 року. Разом з тим, усе ще залишаються негативні показники, які уповільнюють соціально-економічний розвиток міста.

За підсумками 2017 року дохідну частину бюджету міста за питомою вагою становили:

– 59,4% – податки, збори та інші платежі в обсязі 752 333,0 тисячі гривень;

– 40,6% – офіційні трансферти в сумі 514 460,0 тисячі гривень.

Також депутати затвердили Програму підтримки і партнерства між Ужгородською міською радою та суб’єктами малого і середнього бізнесу на 2018–2019 роки. Програма розроблена з метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, насичення регіонального ринку товарами та послугами, підвищення їх якості шляхом створення конкурентного середовища, розв’язання проблем зайнятості, в тому числі вивільнених осіб, і покращення рівня життя населення.

Депутати міської ради підтримали і проект рішення щодо виділення коштів для надання матеріальної допомоги 15 ужгородцям – в основному на лікування.

На сесії міськради внесли зміни до Програми додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2018 рік, надали дозвіл міській поліклініці на списання флюорографа 1975 року випуску, який уже не придатний для подальшого використання.

Крім того, депутати міської ради вирішили збільшити кошти субвенції у 2018 році з надання медичних послуг населенню Ужгородського району на суму 1 мільйон 655 тисяч 515 гривень і затвердили Договір між Ужгородською міською радою, Ужгородською районною радою та Ужгородською районною державною адміністрацією про передачу коштів субвенції на здійснення видатків місцевого бюджету у 2018 році.

Кілька об’єктів передадуть КП «Водоканал міста Ужгорода» як поповнення статутного фонду. Це передбачено одним із рішень, ухвалених на сесії Ужгородської міськради. Іншим рішенням у комунальну власність територіальної громади Ужгорода прийняли зовнішні каналізаційні мережі на вулиці Бориса Тлехаса. Ці мережі передадуть КП «Водоканал міста Ужгорода» теж як поповнення статутного фонду.

Кілька рішень на сесії Ужгородської міськради ухвалили щодо надання приміщень в оренду.

Ще ужгородські депутати затвердили на сесії Порядок надання відеоматеріалу, отриманого зі системи відеоспостереження в Ужгороді. У Порядку визначені строки розгляду запитів на отримання відеоматеріалів, порядок розгляду і надання відеоматеріалів, поширення відеоматеріалів у мережі Інтернет тощо.

Враховуючи рекомендації архітектурно-містобудівної ради, висновки громадських слухань, на засіданні сесії Ужгородської міської ради затвердили містобудівну документацію детальних планів кількох територій.

Зміни до бюджету – щодо обсягу доходів та розподілу видатків на цей рік – затвердили на вчорашній сесії Ужгородської міськради. Кошти – за рахунок міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету міському бюджету за головними розпорядниками коштів міського бюджету у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами.

Затвердили цим самим рішенням і перелік об’єктів по бюджету розвитку, видатки по яких у 2018 році будуть проводитися за рахунок міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету міському бюджету по “Субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів”. Ідеться про спорудження в Ужгороді пам’ятників жертвам Голодомору та загиблим захисникам України у зоні АТО і капремонт благоустрою території школи №6.

Депутатський запит зі зверненням до голови Верховної Ради України Андрія Парубія та голови парламентського Комітету з питань правової політики та правосуддя Руслана Князевича на сесії підтримали депутати Ужгородської міської ради.

У зверненні – прохання невідкладно розглянути законопроект № 6240 «Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян». Зазначено, що на Закарпатті майже 3,5 тисячі, а в Ужгороді майже 1,5 тисячі тих, хто був змушений тікати від війни на сході України та через анексію залишив Крим.

Міський голова Богдан Андріїв зазначив, що в Ужгороді чимало тих, хто приїхав жити в наше місто, активно вболівають за його майбутнє, залучені до багатьох проектів і повинні мати можливість голосувати на виборах.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS