Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 12 (935) Як жило і працювало місто минулого року

23-го березня у всіх філіях Суспільного мовлення відбувся перший ефір #Звітів_наживо. Це програма, де посадовці звітують перед громадянами у прямому ефірі, у форматі інтерактивного інтерв’ю. Гостем ужгородської студії Суспільного у п’ятницю став міський голова Богдан Андріїв. #Звіти_наживо – це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ і громадського руху ЧЕСНО. В кожній області влада звітує у прямо-му ефірі регіональних телеканалів НСТУ. Формат програми – 52-хвилинне інтерактивне інтерв’ю.

Першу програму готувала команда суспільно-політичного напрямку Суспільного. Згідно з концепцією проекту представник влади на початку програми мав 5 хвилин на представлення. Опісля гостеві ставили запитання ведучий, експерти у студії та глядачі. Щоб долучитися до розмови, мешканцям треба було сформулювати запитання в соцмережах із хештегом #Запитай_Андріїва або зателефонувати до студії прямого ефіру. Ведучим програми був журналіст Віталій Глагола, експертами у студії – журналістка Лариса Романюк і координатор ГО «Опора» Святослав Бабіля.

Оскільки за браком часу міський голова Богдан Андріїв не зміг у повному обсязі прозвітувати про роботу у 2017 році, публікуємо сьогодні в нашій газеті звіт, а також відповіді на окремі запитання, що звучали під час прямого ефіру.

– Найперше хотів би відзначити: вважаю великим досягненням, що нам спі-льно з громадою вдалося вирішити проблемні питання, які залишилися у спа-док від попереднього керівництва: парк «Перемоги» (Кірпічка), площа Хмель-ницького, внутріквартальна територія на Можайського залишаються зеленими зонами.

Також у 2017-му вирішили багаторічне питання і виділили земельні ділянки воїнам-афганцям. Продовжили підтримувати у цьому питанні й учасників АТО.

Вперше запускається комунальний транспорт міста, виділили 54 мільйони і закупили 10 сучасних великогабаритних автобусів. До кінця серпня вони бу-дуть в Ужгороді.

Розпочали встановлення «Розумних зупинок» за критеріями Smart city.

Уперше за останні 15 років закупили нову техніку для КП «КШЕП».

Розпочали рекультивацію полігону твердих побутових відходів (30 мільйо-нів гривень).

Провели реконструкцію першого поверху міськради під ЦНАП, який на сьогодні надає вже 224 види адміністративних послуг.

Продовжуємо впроваджувати енергоощадні заходи. Минулого року запра-цювала котельня на альтернативному паливі, яка забезпечує теплом міську лі-карню, міську поліклініку, пологовий будинок та обласну інфекційну лікарню. Крім того, на альтернативному паливі котельні у 5 навчальних закладах. Відш-кодовували частину «теплих кредитів» на енергоощадність ОСББ.

Значну увагу приділили вуличному освітленню: понад 1600 ламп у світиль-никах замінили на енергоощадні.

Торік до бюджету Ужгорода надійшло майже на 286 мільйонів більше, ніж у 2016 році. Хотів би відзначити, що, незважаючи на ріст надходжень, ми отримали дуже суттєве зростання і видатків, у першу чергу на освіту й медици-ну. Разом з тим, вважаю, що нам багато чого вдалося зробити.

Капітальні ремонти вулиць починаємо з ревізії та заміни всіх інженерних мереж – до нас це також ніхто не робив. Саме тому ремонти тривалі в часі.

У 2017-му ми закінчили капремонти 9 вулиць – Підгірної, Антонівської, Бе-рчені, Заньковецької, Шевченка, Вакарова, Чайковського, Мирного, частково Стефаника, тривають роботи на Перемоги (від Легоцького до Сторожниці). За-вершено капремонти Замкових сходів, тротуарів на 16 вулицях.

Провели реконструкції підвищувально-насосної станції в мікрорайоні «Сто-рожниця»; зовнішніх мереж каналізації на «Червениці»; водогону на Можайсь-кого і Шумній.

Тривають реконструкції площі Кірпи, вулиці Можайського, перехрестя ву-лиць Перемоги і Легоцького, інженерних мереж площі Петефі, тротуару на проспекті Свободи.

Крім того, зробили капітальні ремонти:

– покрівель 40 будинків;

– водопроводу, каналізації у 20 будинках;

– 13 дитячих майданчиків;

– 21 внутрішньоквартальної території.

Проводили серйозні роботи з озеленення: лише дерев висаджено майже 700 штук.

Суттєво збільшили фінансування освітньої та медичної галузей.

Фінансування освіти становило майже 374 мільйони гривень, що на третину більше, ніж у 2016 році.

Для шкіл та дитсадків Ужгорода закупили обладнання майже на 3 мільйони гривень, зокрема:

– для харчоблоків 12 дитсадків і 4 шкіл;

– комп’ютерне та мультимедійне обладнання для 19 шкіл і 8 дитсадків;

– обладнання для котелень для 9 дитсадків та 4 шкіл.

Провели поточні ремонти, благоустрій територій у 12 школах і двох НВК, усього на ці роботи спрямували понад 19 мільйонів гривень.

Фінансування медичної галузі становило понад 162 мільйони, що на 59 мі-льйонів більше, ніж у 2016 році. Більш ніж в 1,5 разу збільшили видатки на ме-дикаменти – з 8,2 мільйона у 2016 році до майже 14 мільйонів у 2017 році.

На придбання обладнання та апаратури спрямували майже 27 мільйонів гривень, тоді як у 2016 році – лише трохи більше ніж 1 мільйон. Почала пра-цювати виїзна бригада «Хоспіс вдома».

Завершено капітальні ремонти сімейних амбулаторій на Гранітній, Боженка і Сечені, терапевтичного відділення міської лікарні, другого поверху дитячої лікарні, будівництво дренажної каналізації сімейної амбулаторії на Грибоєдова та благоустрій території. Завершуються капремонти стерилізаційного відділен-ня та покрівлі головного корпусу і лабораторії міської лікарні; будівлі психо-неврологічного диспансерного відділення міської поліклініки.

На культуру і мистецтво надали більш як 27 мільйонів гривень, це понад третину більше, ніж 2016 року. На 5,5 мільйона профінансували спорт. Надали допомогу 34 мистецьким колективам, 27 спортивним командам і для організації 125 змагань та турнірів. Облаштували легкоатлетичну доріжку на стадіоні «Автомобіліст». Плануємо цього року виділити 15 мільйонів на будівництво доріжки на стадіоні «Авангард».

Суттєво поліпшили матеріально-технічну базу для дитячої музичної школи і школи мистецтв. Мабуть, уперше за останні десятиліття придбали для них му-зичні інструменти, сценічні костюми, меблі та різне приладдя.

Крім субсидій за комунальні послуги (держбюджет), соціальну допомогу близько 1,5 мільйона гривень спрямували родинам учасників АТО, для діяль-ності центру «Дорога життя» – 1,4 мільйона, надавали допомогу багатьом ма-лозабезпеченим ужгородцям, майже 2 тисячам переселенців.

Продовжуємо працювати над тим, щоб ужгородці отримували якісні послу-ги, постійно збільшуємо кількість сервісів, у тому числі електронних, щоб ко-жен міг дізнатися будь-яку відкриту інформацію. Отримали відзнаку «Рада, дружня до медіа», увійшовши до 30 найкращих обласних та міських рад Укра-їни.

Запроваджено Кабінет ужгородця, який дає можливість зареєструвати дітей в садок, подати проекти на громадський бюджет, електронні петиції. На сайті міської ради працюють і сервіси, які дозволяють ознайомитися з витратами й доходами міської скарбниці тощо.

Кардинально оновили співробітництво з містами-побратимами. Реалізували спільні проекти за підтримки Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Кілька заявок подали в рамках Програми транскордонного cпів-робітництва з Ніредьгазою, Сату-Маре, Кошице, Міхаловце.

У звіті – лише основні цифри і тенденції, які характеризують 2017 рік для Ужгорода. Я відкритий до конструктивної критики, зауважень і пропозицій.

Віталій Глагола: – Поговоримо про здобутки і мінуси роботи міського го-лови. Ми виділили три основні блоки: дороги, архітектура і громадський прос-тір. Хочеться почати з, на думку нашої редакції, топ-теми року: незавершені ремонти доріг. Чому вони так довго тривають і коли будуть завершені?

Богдан Андріїв: – Що стосується площі Кірпи, роботи почали торік. Але є дефіцит сипучих матеріалів, із яких виготовляється асфальтна суміш на Закар-патті. Щебінь із місцевих матеріалів не годиться, треба привозити з Житомир-ської області. Підрядній організації не вистачило матеріалів, щоб закінчити ре-монт. Проте кошти на площу Кірпи виділені в повному обсязі, і, як тільки буде стійка плюсова температура, ми до цієї роботи повернемося.

Друга вулиця – Шумна. Закінчили заміну водогону діаметром 300 мілімет-рів і довжиною півтора кілометра. Експертизу проект оновлення вулиці прой-шов. Для завершення робіт потрібно 20 мільйонів гривень на ділянці від вулиці Другетів до стадіону «Спартак». Сподіваюся, до літа цього року роботи на Шумній будуть виконані.

На площі Шандора Петефі завершується реконструкція інженерних мереж.

Віталій Глагола: – Скажіть, будь ласка, хто є відповідальним: чи всі ці робо-ти виконує один підрядник і, якщо він не вкладається в термін, чи є якісь штра-фні санкції?

Богдан Андріїв: – На цих об’єктах працюють різні організації, які взяли уч-асть у відкритих торгах із застосуванням системи «Прозорро», стали перемож-цями цих торгів, тому ми на ці процеси не впливаємо. Я маю на увазі, з точки зору вибору переможця торгів.

Лариса Романюк: – Щодо великих капітальних об’єктів, на яких мають за-вершитися ремонти, реконструкція – це зрозуміло, йдеться про терміни вико-нання. А як із вулицями, щодо яких люди неодноразово звертаються? Напри-клад, через систему «Відкрите місто», надають фотографії, в якому стані ці ву-лиці. Тобто коли йдеться про те, що нормального покриття там ніколи не було: Лермонтова, Академіка Корольова, Заньковецької, Лобачевського, Володимир-ська… Там хоч би щебінь завезти…

Богдан Андріїв: – Минулого року ми завершили капітальні роботи на вули-ці Марії Заньковецької – на ділянці від проспекту Свободи до вулиці Михайла Грушевського. Тепер тривають тендерні процедури для визначення виконавця робіт на другій частині вулиці Заньковецької – від Грушевського до Легоцько-го. Цього року вона буде зроблена. Щодо інших другорядних вулиць – прек-расно розумів і розумію скарги мешканців. Якби ж були на все кошти! Бюдже-тних запитів у нас – на 700 мільйонів гривень, а маємо цього року максимум 150 мільйонів гривень на всі ремонти в місті.

Лариса Романюк: – Щодо ремонту площі Поштової були непорозуміння з підрядниками про терміни виконання і якість їхньої роботи. Складали акти, ви-ходила комісія… Чи хтось відповів за це конкретно? Чи відшкодували збитки?

Богдан Андріїв: – Тепер є дві судові справи, де виступають відповідачами переможці тендерних процедур: по площі Поштовій, де ми розірвали угоду і в судовому порядку вирішуємо фінансові питання, і щодо ділянки вулиці Пере-моги (між Сторожницею і «Велмартом»), де інший підрядник провів роботи не-якісно – в судовому порядку вимагаємо відшкодування коштів. Ми в односто-ронньому порядку угоду розірвали. Оголошено новий тендер, уже є перемо-жець. Як тільки дозволять погодні умови, приступимо до цієї роботи – на діля-нці від Сторожниці до вулиці Легоцького.

Віталій Глагола: – Одразу від двох користувачів у мережі «Фейсбук» пи-тання: «Коли планується реконструкція тротуарів на Грушевського, Минайсь-кій і Заньковецької? Це спальні райони, потік людей величезний, а пройти нор-мально в мокру погоду неможливо».

Богдан Андріїв: – На вулиці Марії Заньковецької передбачається облашту-вання тротуарів від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Тиводара Легоць-кого. Для вулиць Минайської і Грушевського виконуються тепер проектні ро-боти.

Віталій Глагола: – Переходимо до блоку «Архітектура». Наступне питання: у місті є резонансні будівництва – такі, як «Корона», «Червона ружа» та інші. Яким чином міська рада контролює цей процес? Чи все там згідно з вимогами, які мають бути?

Богдан Андріїв: – У місті створено відділ державного архітектурно-будівельного контролю, працівники якого реагують на всі, без винятків, скарги, на всі будівництва, які проводяться в Ужгороді, і в межах своєї компетенції та посадових обов’язків реагують на порушення. Кілька мільйонів штрафів на-дійшло від недобросовісних забудовників у минулому році. А якщо немає реа-кції на вказані нами порушення – звертаємося до правоохоронних органів.

Віталій Глагола: – Чи відомо по всіх цих об’єктах, коли закінчаться роботи? По «Червоній ружі» і «Короні», наприклад. Чи є якісь терміни і чи міська рада за цим слідкує?

Богдан Андріїв: – У «Червоній ружі» і комплексі «Корона» будівництво, на-скільки мені відомо, закінчується цього року.

Лариса Романюк: – Про самовільне будівництво на вулиці Льва Толстого. Ви казали, що буде знесений об’єкт. Це було в січні. Яка ситуація тепер?

Богдан Андріїв: – Матеріали тепер розглядають у суді, який має ухвалити рішення з цього питання.

Віталій Глагола: – У березні 2016-го ви обіцяли почати ремонт на вулицях Корзо і Волошина. Мала відбутися комплексна реконструкція фасадів і дорож-нього покриття. У січні 2017 року ви заявили, що на це виділять 70 мільйонів гривень. Чому ці роботи досі не почалися і коли вони у планах?

Богдан Андріїв: – Тепер проекти реконструкції, капітального ремонту площі Фенцика і площі Театральної проходять державну експертизу в Ужгороді. Тільки коли вона завершиться, візьмемося до виконання. Перед тим, звичайно, оголосимо тендер. На вулицях Корзо і Корятовича на деяких ділянках провели капремонт фасадів і покрівель. Через брак коштів роботи із заміни покриття призупинили.

Віталій Глагола: – Чи можна якісь терміни назвати? Коли реально ужгород-ці зможуть побачити ці роботи? Скільки експертизи забирають часу?

Богдан Андріїв: – На час експертизи ми не впливаємо. Деякі будинки зроби-ли минулого року, реконструкція центральної частини міста триває постійно, цьогоріч продовжимо.

Віталій Глагола: – Два короткі питання: що з першими поверхами цих усіх будівель і чому муніципальна поліція Ужгородської міської ради не складає протоколи на тих, хто незаконно, без дозволу встановлює жахливі великі вивіс-ки, котрі суперечать Положенню про встановлення вивісок в Ужгороді?

Богдан Андріїв: – Відділ муніципальної інспекції з благоустрою, який тепер у нас працює, постійно виконує цю роботу. І приписи виписують, і складають протоколи, пізніше засідає адмінкомісія, ухвалюємо рішення щодо штрафуван-ня.

Віталій Глагола: – Наскільки це масове явище?

Богдан Андріїв: – Це масове явище, тому я, користуючись нагодою, зверта-юся до підприємців, жителів нашого міста: виконуйте ці норми!

Віталій Глагола: – Що з паркувальними місцями в місті? Коли вони будуть платними, хто цим усім буде опікуватися? Приватне підприємство? І коли це все вже працюватиме?

Богдан Андріїв: – Уже ухвалено законодавство про відповідальність за не-правильне паркування. Збираємося купити евакуатор, щоб недобросовісних власників транспортних засобів притягати до відповідальності. Також розроб-лено положення про паркування в Ужгороді. Думаю, протягом кількох місяців мають запрацювати платні місця паркування.

Віталій Глагола: – Глядач запитав: «Що з відновленням, будівництвом уні-вермагу “Україна”?».

Богдан Андріїв: – Роботи з реконструкції колишнього приміщення універ-магу «Україна» тривають. Є наочна інформація – хто забудовник, назва фірми, строки виконання. Це приватна власність, приватна забудова.

Лариса Романюк: – Ви свого часу, коли йшлося про проведення в місті ро-біт на капітальних об’єктах, говорили, зокрема, про площу Кирила і Мефодія. Люди, котрі тепер проводять ці всі роботи, від цієї ідеї відмовилися. Але знову ж – там у приватній власності перебуває не вся площа, площа більша значно… Будуть щось там робити?

Богдан Андріїв: – Так, до мене зверталися теперішні власники цих примі-щень, і вони хочуть спільно з міською радою розробити комплексний проект усієї площі Кирила і Мефодія, яка прилягає до будівлі універмагу «Україна», щоби спільно, за кошти місцевого бюджету і кошти інвесторів упорядкувати всю площу – від вулиці Заньковецької до вулиці Минайської.

Віталій Глагола: – У червні 2017 року ви обіцяли, що за місяць зроблять ремонт площі Поштової. Чому наразі це не завершено і коли проведуть реконс-трукцію не тільки тротуарів, а й усієї площі?

Богдан Андріїв: – Усю площу реконструюємо. Проект також на експертизі. Цього року частково змінилися терміни виконання експертиз, виросла вартість матеріалів тощо. Тому провели коригування вартості реалізації цього проекту.

Віталій Глагола: – Розкажіть, який проект розвитку Боздоського парку і що там має бути у найближчі роки.

Богдан Андріїв: – Ось ескізний проект, попередній, від проектантів однієї з київських організацій, які мають досвід щодо таких парків. Після цього концеп-туального проекту буде практичний проект, який також подамо на експертизу, щоб у найближчі роки могли його реалізувати, за наявності коштів у міському бюджеті. Будемо це впроваджувати поетапно.

Віталій Глагола: – У липні 2017 року ви обіцяли зробити освітлення і відре-монтувати доріжки в парку «Під Замком». Вони, до речі, були пошкоджені ва-нтажівками забудовника, який там будував. Коли це буде виконано і які плани на парк «Під Замком»?

Богдан Андріїв: – Хочу сказати про парк Боздоський і парк «Під Замком», також про сквери Небесної Сотні біля міської ради, навпроти ректорату УжНУ і ще один сквер – позаду обласної державної адміністрації. По всіх ми дали за-вдання на проектування. Деякі вже завершують. Хочу попросити вибачення – на жаль, на все немає коштів, але намагаємося хоча б частково щось робити.

Віталій Глагола: – Щоб завершити тему парків, скажіть: чи є якийсь план щодо облагородження парку Перемоги (Кірпічка) і площі Богдана Хмельниць-кого?

Богдан Андріїв: – Так, сесія Ужгородської міської ради залишила Кірпічку у власності громади міста. Також ми подали на розробку проекту будівництва скверу на площі Богдана Хмельницького.

Віталій Глагола: – Є питання від телеглядача. Іван Стряпко, політолог: «Протягом десяти років в Ужгороді зростає народжуваність, кількість дітей. Водночас кількість шкіл не змінюється і з кожним роком стає все більшою про-блемою влаштувати дітей і в дошкільні навчальні заклади, і в школи. У мене таке питання: чи планує міська рада будувати садочки або школи і де саме?».

Богдан Андріїв: – Це актуальне питання для нашого міста. І як позитив дія-льності нашої ради й виконавчого комітету хотів би навести приклад: торік ми ухвалили рішення про будівництво школи і садочка на території колишнього зеленого господарства. Кілька днів тому відбулися громадські слухання, і най-ближчим часом детальний план території щодо будівництва школи і садочка буде затверджений на сесії Ужгородської міської ради. Паралельно триває роз-робка проекту будівництва школи на близько тисячу місць і садочка на 300 місць.

Віталій Глагола: – Не всі критикують. Є дві подяки для вас: від туристів – за гарне місто, а також від пацієнтів пульмонологічного відділення міської лікарні. Тобто є ужгородці, які звернулися для того, щоб вам подякувати.

Богдан Андріїв: – Я теж вдячний, приємно.

• • •

На завершення передачі міський голова Богдан Андріїв сказав, що у своєму звіті намагався розкрити не свої особисті досягнення, а підбити певні підсумки, як жило і працювало місто минулого року. Подякував і працівникам міської ради, і депутатському корпусу, керівникам та працівникам усіх комунальних служб, і ужгородцям, які спільно докладали зусиль, щоб Ужгород ставав кра-щим, комфортнішим, постійно розвивався.

Відзначив, що за рік вдалося реалізувати багато проектів. Разом з тим, є над чим працювати, є до чого прагнути. «Покращення рівня життя ужгородців бу-ло і залишається для мене основною метою на посаді міського голови. Вірю, що наша робота, співпраця з громадою допоможуть Ужгороду зростати економіч-но, стати справжнім європейським містом», – сказав Богдан Андріїв.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS