Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 11 (934) До кінця року дитячу лікарню планують повністю оновити

Як провели капітальний ремонт у відділенні молодшого дитинства в Ужгородській міській дитячій клінічній лікарні, днями оглянули міський голова Богдан Андріїв, його заступники Василь Гомонай, Олександр Білак та Ігор Фартушок, депутат міської ради Андрій Риба, начальник відділу охорони здоров’я міськради Василь Решетар.

Вони побували в кількох палатах, де поспілкувалися з пацієнтами – цікавилися, чи добрі умови, забезпечення ліками, харчування, чи не обділені медичною увагою персоналу.

Нагадаємо, що з міського бюджету на капремонт відділення молодшого дитинства виділили минулого року понад 1,4 мільйона гривень. Тут виконано штукатурні роботи, пофарбовано стіни і стелю, замінено підлогу, відремонтовано санвузли, замінено електропроводку та обладнання, встановлено нові двері.

«У 2016 році провели капремонт третього поверху міської лікарні – відділення захворювань органів дихання. Минулого, 2017 року вдалося відремонтувати другий поверх. Як можна побачити, тут оновлені, комфортні приміщення, меблі, обладнання. Цього року у планах – ремонт першого поверху будівлі. Сподіваємося, що до кінця року Ужгородська міська дитяча лікарня буде повністю оновлена. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація, яка наразі проходить експертизу. Коли буде експертний висновок, оголосимо конкурс на проведення робіт», – сказав Богдан Андріїв.

Головний лікар дитячої лікарні Ігор Рошко зазначив: «Умови у палатах, коридорах, санвузлах на другому поверсі були незадовільні, приміщення давно потребували ремонту, але довгий час лікарня мала незадовільне фінансування. Лише в попередні 2-3 роки ситуація суттєво змінилась на краще. Тепер тут за кошти міського бюджету замінено все необхідне – від підлоги до електрики й водовідведення, відремонтовано стіни і стелі, тобто повністю зроблено капітальний ремонт».


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS