Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 11 (934) Програма зайнятості населення Ужгорода до 2020 року – серед питань, розглянутих на засіданні виконкому

Питання організації громадських робіт на 2018 рік розглянули першим на цьоготижневому черговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Проводитися ці роботи будуть у таких установах та організаціях міста:

– медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя»;

– управління праці та соціального захисту населення;

– КП «Парк культури і відпочинку «Під Замком».

Види громадських робіт:

– благоустрій та озеленення територій, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку, придорожніх смуг;

– інформування населення про порядок отримання житлових субсидій і робота з документацією;

– догляд дітей і громадян у закладах соціальної сфери, надання реабілітаційних та консультаційних послуг;

– надання допомоги особам з особливими потребами, учасникам АТО і членам їхніх сімей.

Рішення передбачає, що директор міського центру зайнятості має укласти договори з установами та організаціями на проведення громадських робіт; забезпечити направлення зареєстрованих безробітних на громадські роботи згідно з укладеними договорами. Керівники установ та організацій повинні організувати робочі місця для проведення громадських робіт; створити безпечні умови праці; забезпечити працівників технічними засобами та інвентарем; ознайомити безробітних із правилами техніки безпеки.

Також члени виконкому погодили Програму зайнятості населення Ужгорода на період до 2020 року. Згодом програму подадуть на сесійний розгляд депутатів.

Зазначається, що найбільше потребують соціального захисту від безробіття громадяни, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, – в першу чергу молоді особи, особливо випускники навчальних закладів, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, особи передпенсійного віку, особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, демобілізовані учасники АТО, внутрішньо переміщені особи.

Крім того, члени виконкому Ужгородської міської ради своїм рішенням підтримали кандидатуру Іванчик Оксани Олексіївни, матері шістьох дітей, на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Ще одним рішенням на засіданні виконкому визначено департаменту міського господарства зняти з балансу квартиру № 5 у будинку № 28 на вулиці Мукачівській. КП «Архітектурно-планувальне бюро» і ТОВ «Управління житлом» має внести відповідні зміни в технічну документацію будинковолодіння.

Ухвалили й інше рішення – про договори найму на житло, приватизацію житлових приміщень у гуртожитках, прийняття на квартирний облік, зміни у списку черговості і зняття з квартирного обліку.

З метою впорядкування нумерації наявних і новозбудованих об’єктів нерухомого майна, на засіданні виконкому узгодили присвоєння, згідно з адресним планом міста, 67 поштових адрес.

Члени виконкому надали дозвіл на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою, зокрема на 5 діб – для облаштування системи водопостачання та водовідведення житлового будинку на вулиці Українській, 82; і на таких самих умовах – будинку за адресою: провулок Зоряний, 4.

Відповідальність за відновлення після проведення робіт покладено на осіб, які зверталися щодо надання дозволів.

У рішенні визначено, що розпочинати роботи потрібно за обов’язкової присутності працівників департаменту міського господарства. Виконавці повинні подбати про безпеку руху транспорту і пішоходів під час проведення робіт, а працівники департаменту міського господарства – перевірити, як виконано відновлення після цих робіт.

Рішенням виконкому надано дозволи на зміну кількох місць розташування рекламних конструкцій, на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на кількох локаціях; відмовлено у видачі дозволу на розміщення рекламного щита на вулиці Загорській.

Члени виконкому підтримали рішення про переоформлення гаражів десятьом ужгородцям, ще трьом – про надання дозволів на розміщення гаражів.

Розглянувши клопотання власника квартири, на засіданні виконкому надали дозвіл на переведення житлового приміщення в нежитлове на вулиці Фединця, 48, кв. 1-2 загальною площею 63,80 кв. м. Функціональне призначення – для громадського харчування. Власника, якому надано дозвіл на переведення житлових приміщень у нежитлові, зобов’язали укласти договір із департаментом міського господарства про сплату грошової компенсації в цільовий соціально-економічний фонд розвитку міста; укласти з відповідними організаціями угоди про оплату комунальних послуг та експлуатаційних видатків, пов’язаних з утриманням будинку і прибудинкової території, впродовж місяця з дня отримання копії рішення; оформити документи на право користування земельною ділянкою згідно з вимогами чинного законодавства.

Затвердили члени виконкому і Порядок призначення та звільнення педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1». Порядок визначає процедуру проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців «Інклюзивно-ресурсного центру № 1», метою якого є підбір осіб, що можуть професійно виконувати посадові обов’язки.

У Порядку прописані, зокрема, вимоги до кандидатів:

– вища освіта, щонайменше ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Лікувальна фізкультура» за спеціалізацією: логопед, сурдопедагог, олігофренопедагог, тифлопедагог, а також практичний психолог, учитель лікувальної фізкультури;

– стаж роботи за фахом, не менший ніж три роки.

Конкурс оголошує директор Центру. Оголошення про проведення конкурсного відбору оприлюднюється на web-порталі Ужгородської міської ради і в газеті «Ужгород». З метою широкого інформування про вакантну посаду така інформація може бути додатково оприлюднена на інших веб-сайтах або в засобах масової інформації.

З огляду на клопотання Ужгородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 19, члени виконкому ухвалили рішення ввести до штатного розпису школи № 19 дві додаткові одиниці сторожів (2 ставки) для забезпечення охорони спортивних споруд на території школи.

Для встановлення на території Ужгорода єдиного функціонального механізму надання, зміни поштових адрес і закріплення основних принципів ведення адресної бази містобудівного кадастру міста на засіданні виконкому затвердили Порядок присвоєння, зміни і підтвердження поштових (юридичних) адрес об’єктам нерухомого майна в місті Ужгороді.

Крім того, надали згоду на припинення дії паспортів відкритих літніх майданчиків для підприємницької діяльності:

– на 8 місць на вулиці Марії Заньковецької, 93 (кафе) площею 20 кв. м у серединній зоні;

– на 60 посадкових місць на площі Олександра Пушкіна, 3/3 (кафе «Какао») площею 108 кв. м у центральній зоні.

Розглянувши подані заяви і документи, члени виконкому дали згоду на видачу чотирьох дублікатів свідоцтв про право власності на житло, будівлі та зміни у свідоцтві про право власності, дублікаті свідоцтва про право власності; надали дозволи на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти, п’ятьом громадянам. Також погодилися надати повну цивільну дієздатність неповнолітній ужгородці, яка записана матір’ю малолітньої дитини; внесли зміни до рішень виконкому – зокрема двом дітям надали статус позбавлених батьківського піклування.

З метою визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, на яких судом накладено кримінальне покарання або адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, члени виконкому міськради ухвалили рішення встановити такі види цих робіт:

• прибирання доріг, вулиць, скверів, бульварів, інших територій;

• роботи з озеленення міста, зон відпочинку і придорожніх смуг;

• малярні роботи на об’єктах благоустрою і житлового фонду;

• упорядкування кладовищ, місць меморіальних поховань, пам’ятників, братських могил, які мають офіційний статус;

• очищення об’єктів благоустрою від несанкціонованої реклами, оголошень, бруду тощо.

Затверджено порядок організації виконання безоплатних суспільно корисних робіт і перелік підприємств для організації цих робіт:

• КП «Комунальне шляхово-екплуатаційне підприємство»;

• КП «Ужгородський комбінат комунальних підприємств»;

• КП «Парк культури та відпочинку «Під Замком»;

• КПЗГ «Агромікс».

Ще на засіданні виконкому ухвалили рішення доповнити межі виборчої дільниці № 6 вулицею Швейцарською. Відділу ведення Державного реєстру виборців необхідно підготувати відповідне подання і направити до ЦВК.

І наостанок члени виконкому Ужгородської міської ради на засіданні вирішили внести зміни до лімітів споживання енергоносіїв на 2018 рік у лікувально-профілактичних закладах у натуральних обсягах. Ідеться про зменшення лімітів на газ, а збільшення – на теплову енергію, оскільки, наприклад, для міської лікарні працює котельня на твердому паливі.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS