Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (933) Вісім нових працівників патрульної поліції в Ужгороді на початку цього тижня склали присягу на вірність народові України

Юнаки і дівчата, які пройшли відбір та успішно завершили навчання, заприсяглися з гідністю нести високе звання поліцейського і сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Привітали новобранців заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Іван Пеняк і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. «На вас покладено велику відповідальність – підтримувати порядок, охороняти й захищати життя людей, забезпечувати спокій і дотримання Закону в нашому місті, області. Бажаю, щоб вам усе це вдавалося, щоб із покладеними на вас обов’язками легко справлялися», – сказав, звертаючись до патрульних, Богдан Андріїв. Іван Пеняк побажав їм наснаги, гідної служби у правоохоронних органах Закарпаття.

Довелося новачкам витримати і невеличке традиційне випробування – одягнути бронежилети і відтиснутися в повній амуніції. Під час урочистостей старшим колегам новоспечених патрульних присвоїли спеціальні звання.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS