Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 10 (933) «Проспект» – переможець святкового турніру

З нагоди Міжнародного жіночого свята на штучному майданчику стадіону «Автомобіліст» провели турнір із міні-футболу серед команд мікрорайонів Ужгорода.

Змагання, влаштовані за підтримки управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальниця управління Ольга Василиндра), зібрали 7 команд, які представляли різні мікрорайони Ужгорода: проспект Свободи, вулиці Руданського, Нахімова, Тимірязєва, Оноківську, Шухевича, Одеську. Утворили дві групи – три і чотири команди відповідно; по дві найкращих виходили до півфіналу. У групі «А» доводили, хто краще грає у футбол, команди «Проспект», «Легіон» і «Шахта». У групі «В» мірялися силами «Фаворит», «Рома», «Монада» і команда вулиці Нахімова.

За результатами групового раунду до півфіналу потрапили «Проспект», «Легіон», «Монада» і команда вулиці Нахімова.

У першій півфінальній зустрічі «Проспект» досить упевнено переграв «нахімовців» – із рахунком 8:2. У другому півфіналі, який був напруженим до останньої хвилини, студенти медичного коледжу «Монада» вирвали перемогу з рахунком 3:2 у команди «Легіон».

У матчі за бронзові нагороди зустрілися «Легіон» і команда вулиці Нахімова. З рахунком 2:1 у серії післяматчевих пенальті перемогу святкували футболісти вулиці Нахімова. Окрім «бронзи», вони були нагороджені малим кубком.

Під час фінальної зустрічі між командами «Проспект» і «Монада» на майданчику точилася безкомпромісна боротьба, жага до перемоги зашкалювала. Врешті-решт яскраву перемогу з рахунком 3:1, а з нею і золоті медалі та красень-кубок здобули «проспектівці» – підопічні Євгена Прозора й Віктора Поні.

Команда Володимира Червіняка «Монада» задовольнилася сріблом і меншим від переможців кубком.

Оргкомітет також відзначив серед найкращих: воротаря Василя Ольховика (команда вулиці Нахімова), бомбардира Андрія Зизича («Монада»), гравця Мартіна Бакшу («Проспект»), арбітра Федора Дувалку.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS