Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 7 (930) «Через ефективне управління – до енергоефективності житлового фонду міста». В Ужгородській міській раді провели тренінг-семінар

Мета заходу – залучити активних громадян, у тому числі представників ОСББ, до обговорення проблем енергоощадності в багатоквартирних будинках і налагодження ефективного управління житловим фондом.

Навчання організували Центр досліджень місцевого самоврядування спільно з Ужгородською міською радою, за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

На початку семінару учасників привітала начальниця відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Марина Куберка. Вона наголосила на важливості впровадження енергоефективних заходів, поінформувала про відновлення житлового фонду Ужгорода і підтримку міською радою енергоощадних заходів, які впроваджують містяни, зокрема ОСББ та ЖБК. За підтримки міськради реалізуються дві програми: Програма відшкодування відсотків за кредитами, залученими населенням на впровадження енергоощадних заходів в Ужгороді на 2018–2022 роки і Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергоощадності, капітального ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків в Ужгороді на 2018–2022 роки («Теплий дім»).

Голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування Володимир Бригілевич розповів про діяльність Центру і Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, а відтак перейшов до роз’яснення організації ефективного управління житловим будинком, аналізу способів управління та методів впровадження енергоефективних заходів у житловому секторі і детально описав роль у цих процесах голови правління ОСББ та управителя.

Представник Центру досліджень місцевого самоврядування Андрій Дзюба поінформував про законодавчі новації впровадження реформи управління житловим господарством та правові аспекти енергоощадності в житловій сфері, зокрема щодо підготовки, проведення зборів співвласників і правильного оформлення документації про їх проведення.

Виконавча директорка Львівської асоціації власників житла і управителів житловою нерухомістю Галина Когут представила фінансові механізми впровадження енергоощадності в житловому секторі та аналіз успішних практик кредитування термомодернізації в багатоквартирних будинках.

До спікерів семінару-тренінгу було чимало запитань, велася активна дискусія. Всі учасники отримали методичні матеріали.

Додаткову інформацію щодо проведеного навчання можна отримати за контактами: centredms@gmail.com та 032-235-68-48.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS