Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 7 (930) Як розв’язати місцеві проблеми з професійно-технічними кадрами. Відбувся діалог між владою, роботодавцями і педагогами

16-го лютого з ініціативи міського голови Богдана Андріїва у міськраді зустрілися керівники професійно-технічних закладів, підприємств Ужгорода, міського Центру зайнятості, Держохоронпраці та працівники структурних підрозділів міськради.

Відкриваючи зібрання, Богдан Андріїв окреслив кілька проблем, для розв’язання яких потрібно діяти спільно освітянам, роботодавцям і управлінцям. Як відомо, професійно-технічні заклади освіти від 2016 року переведено на фінансування з місцевих бюджетів, хоча в закладах Ужгорода власне мешканців міста навчається менше ніж половина. Крім того, майно таких навчальних закладів не передано на місцевий рівень і вкладати кошти у їх розвиток немає можливості. Та найболючіша проблема – те, що більшість випускників професійно-технічних закладів не залишаються на роботу в місті чи навіть області, а масово виїздять за кордон, тоді як наші підприємства гостро потребують працівників.

Віктор Кощак, керівник Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування, розповів, що цей навчальний заклад уже другий рік не набирає учнів за фахом «продавець», бо мало охочих опановувати цю спеціальність, хоча на сайтах оголошень найбільше повідомлень саме про ці вакансії. Інший аспект: усі випускники – кухарі, бармени, офіціанти влаштовуються на роботу в місцеві заклади, але дуже швидко полишають їх та їдуть до інших країн. А підготовка такого фахівця коштує понад 29 тисяч гривень на рік. Керівник училища нарікає і на те, що у школи масово приїздять представники зі Словаччини, Польщі та рекламують переваги навчання у цих країнах, у їхніх вишах.

Сергій Тимко, який очолює Ужгородський центр професійно-технічної освіти, зазначив, що в них на цей навчальний рік уперше був конкурс на зварників, автослюсарів, але погодився з тим, що абсолютна більшість, отримавши диплом, виїздить за кордон.

Голова міської організації роботодавців, директор ПАТ «Ужгородський Турбогаз» Михайло Качур наголосив, що ті учні професійно-технічних закладів, які проходять практику на «Турбогазі», за 3-4 місяці цілком можуть себе проявити, отримати пропозицію щодо працевлаштування і, якщо добре працюють, – навіть свого роду грошову позику, як заохочення залишитися на роботі. Тому він порадив керівникам навчальних професійних закладів орієнтувати своїх колег-викладачів так проводити профорієнтаційну роботу, щоб випускники вчилися та проходили практику на совість і залишалися працювати в рідній місцевості; також запропонував, як один із механізмів, – відповідально ставитися до проходження учнями практики і, якщо учні нею нехтували, – не підписувати відповідного документа, а педагогам враховувати це як підставу не видавати диплом про закінчення навчального закладу.

Директорка Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Лідія Гондорчин скаржилася, що між школами і профтехзакладами немає тісної профорієнтаційної співпраці, представникам училищ не дуже раді у школах, учителі орієнтують дітей на здобуття вищої освіти.

Директорка ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» Мирослава Каламуняк підкреслила, що всі роботодавці потребують конкурентоспроможних працівників, теж багато ресурсів і коштів вкладають у навчання. Вона поділилася ініціативами, які запроваджують на фабриці, аби найкращі працівники не шукали іншої роботи. За її словами, суспільна ситуація така, що вже почала зростати кількість дітей шкільного віку, молодих людей, випускників, тому треба напрацьовувати шляхи залучення їх із раннього віку до професійно-технічної освіти.

Секретар Ужгородської міської ради, кураторка освітнього напрямку Андріана Сушко звернула увагу і на те, що роботодавці повинні шукати можливості підвищення зарплат, адже саме через низькі виплати люди їдуть за кордон; треба пропонувати соціальні пакети, забезпечувати умови для роботи, підвищувати престижність робітничих професій.

Підсумовуючи сказане під час зустрічі, міський голова відзначив, що це лише початок спільної роботи, оскільки проблема має чимало аспектів. Необхідно діяти відразу в кількох напрямках, детально аналізувати, яких професій потребує ринок міста, краю, і не готувати спеціалістів, котрим важко буде знайти роботу або котрі не відповідають сучасним вимогам до кваліфікації через застарілі навчальні програми. І для цього слід активно звертатися до центральних органів влади, пропонувати зміни до нормативних документів, законодавства.

Богдан Андріїв доручив міському управлінню освіти активізувати у школах профорієнтаційну роботу саме з навчальними закладами професійно-технічної освіти, налагодити діалог педагогів із підприємцями, залучати до нього також батьківські комітети, комітети учнівського самоврядування, провести вже найближчим часом зустріч педагогів шкіл і роботодавців на базі одного з профтехучилищ.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS