Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 7 (930) На засіданні виконкому внесли зміни до положення про учнівський проїзний квиток і затвердили розподіл переданих місту коштів медичної субвенції між медичними закладами Ужгорода

На цьоготижневому засіданні виконкому Ужгородської міської ради одним із перших питань був звіт керівництва КП «Водоканал м. Ужгорода» про результати фінансово-господарської діяльності за 2017 рік.

Ішлося про основні показники діяльності підприємства, зростання тарифів на енергоносії тощо, заборгованість населення та Коритнянської сільради, борги за субсидіями на кінець минулого року. Представник Водоканалу повідомив, що було зекономлено електроенергії на майже 2 мільйони гривень, за підтримки міської ради виконувалася інвестиційна програма, зменшено податкову заборгованість, виконано чималий обсяг робіт з оновлення мереж, проте загалом підприємство завершило рік зі збитками.

У рішенні зазначено, що департаменту міського господарства міськради необхідно внести відповідні зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ужгорода на 2018–2020 роки; департаменту фінансів та бюджетної політики міськради – передбачити у бюджеті дотацію на покриття збитків КП «Водоканал м. Ужгорода» за Програмою фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2018–2020 роки в сумі 3 мільйони 457 тисяч гривень.

Наступним рішенням виконкому, на підставі Договору між Ужгородською і Чопською міськими радами про передачу коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання медичних послуг мешканцям Чопа на 2018 рік, затверджено розподіл переданих коштів між медичними закладами Ужгорода, зокрема:

– центральній міській клінічній лікарні – 600 тисяч гривень;

– міській дитячій клінічній лікарні – 100 тисяч гривень;

– міському пологовому будинку – 300 тисяч гривень.

Головні лікарі цих закладів мають забезпечити особистий контроль за госпіталізацією мешканців Чопа і проводити її в межах визначеного розподілу коштів.

Рішення також зобов’язує проводити госпіталізацію та лікування хворих, які не є мешканцями Ужгорода, лише за умови наявності поліса добровільного медичного страхування або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування, крім хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги. За це головні лікарі міських медичних закладів відповідатимуть особисто.

Відповідно до рішення, до 10 числа кожного місяця інформація про використання коштів кожним із закладів має надходити до міського відділу охорони здоров’я.

Далі члени виконкому затвердили ліміти споживання енергоносіїв у натуральних обсягах на 2018 рік:

– для лікувально-профілактичних закладів міста;

– в адмінбудинку Ужгородської міської ради на площі Поштовій, 3;

– в архівному відділі на вулиці Кармелюка;

– в управлінні праці та соціального захисту населення й Ужгородському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У додатках до рішень, що розміщені на офіційному сайті Ужгородської міської ради, наводяться всі показники.

На засіданні виконкому погоджено Програму підтримки і партнерства між Ужгородською міською радою та суб’єктами малого і середнього бізнесу на 2018–2019 роки. Пізніше її подадуть на розгляд сесії міської ради.

Головна мета Програми – створення сприятливих умов для інтенсивного розвитку малого і середнього підприємництва в місті та підвищення його потенціалу; усунення, в межах компетенції органу місцевого самоврядування, перешкод, що стримують подальший його розвиток; вирішення питання зайнятості, легалізації робочих місць; максимально можливе залучення до підприємницької діяльності соціально незахищених категорій населення; створення умов для формування заможного середнього класу.

В одному з додатків до ухваленого рішення чітко прописано Порядок часткової або повної компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва. Зокрема, компенсація буде надаватися за результатами конкурсного відбору з урахуванням багатьох критеріїв. У Порядку прописано також усі документи, які потрібно подати.

Додатком до Порядку ухвалено і склад конкурсної комісії, яка проводитиме відбір суб’єктів підприємництва для отримання часткової або повної компенсації відсоткових ставок по кредитах чи позиках, отриманих через фінансову установу.

Члени виконкому внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради.

Зокрема, доповнено перелік документів дозвільного характеру послугами, які надають:

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації:

– видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення;

Державне агентство водних ресурсів України:

– анулювання дозволу на спеціальне водовикористання;

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області:

– видача узгодженого рішення для дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами на об’єкти, які належать до другої та третьої групи;

– продовження терміну дії Дозволу (санітарного паспорта) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.

Також доповнено перелік адміністративних послуг, які надають структурні підрозділи виконавчого комітету Ужгородської міської ради, а саме:

відділ реєстрації місця проживання:

– видача довідки про реєстрацію місця проживання особи (Додаток 13);

– видача довідки про кількість зареєстрованих осіб;

– видача довідки про відсутніх зареєстрованих осіб;

відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців:

– видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, громадських формувань;

– надання документів, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі.

Затвердили на засіданні і Порядок видачі довідок про реєстрацію місця проживання особи, про зареєстрованих осіб, відсутність зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку, а також форму заяви щодо надання довідки про реєстрацію місця проживання особи, про зареєстрованих осіб, відсутність зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

Члени виконкому міськради підтримали два рішення про встановлення режиму роботи в нічний час на території Ужгорода терміном на рік для кількох закладів, зокрема:

– від 22:00 до 04:00 – у барі «ONE» на вулиці Перемоги, 2/4 і в ресторані «Кардинал» на Слов’янській набережній, 23;

– від 22:00 до 05:00 – у барі на вулиці Льва Толстого, 5;

– від 22:00 до 08:00 – у магазині з кафетерієм на вулиці Панаса Мирного, б/н.

У рішеннях зазначається, що в разі надходження інформації контролюючих і правоохоронних органів про порушення чинного законодавства, обґрунтованих скарг мешканців міста встановлення нічного режиму роботи буде переглянуто.

Разом з тим члени виконкому не підтримали встановлення режиму роботи в нічний час магазину з кафетерієм на вулиці Університетській, 25.

Розглянувши клопотання власників квартир, на засіданні надали дозвіл на переведення житлових приміщень у нежитлові:

– квартири № 2 на вулиці Мукачівській, № 24 в Ужгороді, загальною площею 53,8 кв. м (функціональне призначення – торгово-офісні приміщення);

– квартири № 3 на проспекті Свободи, № 22 в Ужгороді загальною площею 41 кв. м (функціональне призначення – торгово-офісні приміщення).

Власники, яким надано дозволи на переведення житлових приміщень у нежитлові, зобов’язані: укласти договір із департаментом міського господарства про сплату грошової компенсації до цільового соціально-економічного фонду розвитку міста; укласти з відповідними організаціями угоди про оплату комунальних послуг та експлуатаційних видатків, пов’язаних з утриманням будинку і прибудинкової території впродовж місяця від дня отримання копії рішення; оформити документи на право користування земельною ділянкою згідно з вимогами чинного законодавства.

Взявши до уваги лист ОСББ «Керченське-Ужгород», виконком погодився передати на баланс ОСББ «Керченське-Ужгород» дитячо-спортивний майданчик за адресою: вулиця Керченська, 7 – та уповноважити ОСББ здійснювати його утримання.

На засіданні внесено зміни до Положення про учнівський проїзний квиток, затвердженого рішенням виконкому 31.01.2018 № 30. Оскільки квитки видаватимуть на тривалий період, то виготовлятимуть їх із пластику; ще до Положення додано вимогу, що строк дії квитка не може перевищувати строку навчання учня в закладі.

Крім того, члени виконкому внесли зміни до рішення «Про мережу навчальних закладів м. Ужгорода у 2017/2018 навчальному році», доповнивши перелік дошкільних груп у НВК «Гармонія» молодшою групою з угорською мовою навчання.

Рішенням виконкому міської ради взято до відома звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2017 рік. У звіті наведено детальні показники економіки, будівництва, малого та середнього підприємництва, надання адміністративних послуг, щодо доходів і зайнятості населення, показники виконання робіт за головними розпорядниками коштів, оновлення об’єктів тощо.

ТОВ «Енергозбереження Закарпаття» на засіданні виконкому встановили тариф на теплову енергію, вироблену на установках із використанням альтернативних джерел енергії для потреб бюджетних установ Ужгорода. Він становитиме 1751,88 гривні (з ПДВ) за 1 Гкал. Рішення набуде чинності через 15 днів.

Чотирьом ужгородцям погоджено приватизацію квартир (будинків), п’ятьом – приватизацію житлових приміщень у гуртожитках. Розглянуто і питання щодо видачі службового ордера, передачі паю у житлово-будівельному кооперативі, квартирного обліку.

На засіданні дозволили проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою на кількох локаціях, з урахуванням рішення виконкому «Про тимчасову заборону видачі дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою».

Виконком не надав дозволу на проведення впродовж 5 діб робіт для заміни каналізаційного випуску житлового будинку на вулиці Олександра Фединця, 38.

Під час проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою, на які члени виконкому дали дозволи, виконавці зобов’язані подбати про безпеку руху транспорту і пішоходів. Департамент міського господарства повинен здійснити контроль за відновленням після проведення цих робіт.

Розглянувши подані заяви, члени виконкому міської ради дали згоду на переоформлення гаражів 10 ужгородцям; ще трьом – надали дозвіл на розміщення гаражів.

Внесено зміни до рішення виконкому від 29.02.12 № 52 «Про виборчі дільниці», а саме: межі виборчої дільниці № 16 доповнили вулицею Ризькою. Відділ ведення Державного реєстру виборців міськради має підготувати відповідне подання і направити до ЦВК.

Внесено й уточнення до складу опікунської ради з питань опіки і піклування над недієздатними та обмежено дієздатними особами, затвердженого рішенням виконкому 11.10.2017 № 326. Зокрема, призначили секретарем опікунської ради Діану Трускавецьку, головного спеціаліста-юрисконсульта управління праці та соціального захисту населення. Також внесли зміни у склад евакуаційної комісії, вивели зі складу комісії міського голову Богдана Андріїва та ввели заступника міського голови Ігоря Фартушка і призначили його головою евакуаційної комісії.

На засіданні заслухали інформацію про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до виконкому міської ради Ужгорода у 2017 році.

Упродовж минулого року міський голова, секретар ради, заступники міського голови і керуюча справами виконкому провели 56 особистих прийомів громадян.

На офіційному веб-сайті Ужгородської міської ради висвітлюється інформація про проведення особистих та виїзних прийомів громадян, прямих телефонних ліній керівництвом міської ради і виконкому.

Упродовж 2017 року до виконкому надійшло 4045 звернень громадян, що на 2555 звернень менше, ніж у 2016 році (6600), із них 3373 письмові і 532 звернення на особистому прийомі. У 2017 році надійшло 327 електронних звернень і 61 телефонне звернення громадян; у 2016 році – 279 електронних і 34 телефонних звернень.

За минулий рік до керівництва Ужгородської міської ради і виконкому, з урахуванням колективних заяв, звернулося 10888 осіб; за 2016 рік – 15155 осіб.

Найактуальнішими були питання соціального захисту, комунального та дорожнього господарства, житлової політики, аграрної політики і земельних відносин.

Питання стану роботи зі зверненнями громадян щомісяця розглядаються на нарадах при міському голові з керівниками структурних підрозділів. Стан роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі у керівництва виконкому міської ради.

На засіданні виконкому також узяли до відома звіт про фінансово-господарський стан КП «Стадіон «Авангард».

Відновлення діяльності комунального підприємства відбулось у червні 2017 року. Основні засоби були повністю зношені, але за рішенням сесії Ужгородської міської ради від 13 липня 2017 року КП отримало 839 тисяч 570 гривень для поповнення статутного фонду, завдяки чому закуплено професійне обладнання для обслуговування території стадіону, площа земельної ділянки якого становить 9,4 гектара, і трьох футбольних полів загальною площею 20997 квадратних метрів.

Нагальними залишаються питання фінансування, утримання, оновлення, розвитку і модернізації задіяних потужностей, виготовлення відсутніх технічних та правоустановчих документів, документів на землю; необхідно привести до належного стану футбольні поля, відремонтувати адмінбудівлі, підтримувати їх у належному технічному і санітарному стані тощо.

На засіданні члени виконкому міськради погодили розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності кільком підприємцям за такими адресами: вулиця Українська, 56; вулиця Костянтина Ціолковського, 2; на проспекті Свободи біля будинку № 2 і на вулиці Швабській. Суб’єкти господарювання повинні отримати паспорт прив’язки тимчасової споруди в управлінні містобудування та архітектури міськради; укласти договір на користування конструктивними елементами благоустрою з департаментом міського господарства.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS